12 FAMILIEBERICHTEN drs. Antonius Maria Josephus Aloysius Koopmans Gunther Schelfhaut Jan Cornelis Karman Maria Geertruida Theresia de Pauw-Walrave OVERLEDEN f#\ Eddy Franse Hans-Jan Jasperse - Johannes Jan - Chris Pasveer Herinneringen verbinden wat het oog niet meer %iet Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van - Toine - Echtgenoot van Barb Koopmans-de Bruijn Boschkapelle 25 mei 1948 Gent (B) 6 augustus 2021 Terneuzen: Barb Koopmans-de Bruijn Rhoon: Sophie Koopmans Ronald Brand Joeri Brand Esmee Brand Hulst: Alexander Koopmans Correspondentieadres: Schuttershof 82,4537 BS Terneuzen Toine Koopmans Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden op 6 augustus van onze gewaardeerde medewerker en fijne collega Wij denken met respect en erkentelijkheid terug aan zijn bekwame inzet. Wij wensen Sandra, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Zaamslag, Directie en medewerkers Timmerfabriek K. Dieleman bv. "Weet, dat alleen Liefde de boodschap is." Na bijna 65 jaar huwelijk heb ik je los moeten laten. Je strijd is over. -Will 3-10-1933 4-8-2021 Met veel verdriet laten wij weten dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overgrootvader Will Karman-Nijssen Robbert en Hanneke Jan-Pieter Johanna Jasper en Tara Joa Ellen Ilona in liefdevolle herinnering Ingeborg en Willem Sunna V en Ivo Merijn, Abel Jurian en Mireille Aidan Zorah en Jiri Onno en Maud Het afscheid heeft naar de wens van Jan in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Landluststraat 15 4337 KA Middelburg "Weer samen" We hebben afscheid genomen van onze lieve mama, oma en bomma -Riet weduwe van Ko de Pauw (in liefdevolle herinnering) Goes, 4 januari 1930 Hansweert, 9 augustus 2021 Thera en Hans José en Jo Edwin en Viviana, Jari, Rens Debby en Remco, Maud, Lynn Lowieke (in liefdevolle herinnering) Louise Judith Marlies Correspondentieadres Kanaalstraat 2, 4417 AJ Hansweert Op donderdag 12 augustus 2021 van 19.00 uur tot 20.00 uur is er de gelegenheid om afscheid van Riet te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Scottweg 1 in Goes. De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. woensdag 11 augustus 2021 ZV "Spiet ei je alleên mae van de diengen die a je nie edaên eit" Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze vader - Adrianus Petrus Gerardus - 3 januari 1955 9 augustus 2021 Anja Jord en Marleen Marcel en Mariëlla Correspondentieadres: Veersemeerstraat 29,4456 AX Lewedorp Vanwege de huidige omstandigheden vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Het leven is als eb en vloed Soms gaat het geweldig en dan weer minder goed Balancerend door het leven zo ben jij gegaan Hier vreugde, daar een traan Lieve Hans-Jan We zijn verdrietig, maar laten je in liefde gaan, waar je geen pijn, angsten en verdriet meer hebt... Door een hartinfarct hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom 14 juli 1969 8 augustus 2021 Hans en Riet Jasperse-de Koster Bas en Jolanda Jasperse-Vos Pim Zoë Correspondentieadres: Kruispad 20 4576 BW Koewacht De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst via livestream volgen op zaterdag 14 augustus om 11.00 uur. Stuur een e-mail naar info@deridder-uitvaart.nl en u ontvangt de inlogcode. Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze oud-medewerkster en collega Wij wensen haar echtgenoot Sjon en haar dochter Karin met familie heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. Namens het College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, Directeurenraad en medewerkers Stichting Elevantio G. Langeraert E. de Neef Bedroefd vernamen wij het overlijden van de heer Als rasechte voorzitter heeft hij de afgelopen 5 jaren leiding gegeven aan het bestuur van Vereniging van Eigenaren van de Residentie Schuttershof. Met veel kunde en kennis van zaken heeft hij zich ingezet voor de residentie en zijn eigenaren en huurders waarvoor wij hem veel dank verschuldigd zijn. Wij wensen zijn vrouw Barb en de (klein)kinderen alle sterkte. Mogen zij de kracht vinden om dit verlies te dragen. VvE en bewoners Residentie Schuttershof Terneuzen, augustus 2021 fifekUHia te->

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52