12 FAMILIEBERICHTEN Y Eddy Franse Lya van Eenennaam Maria Geertruida Theresia de Pauw-Walrave Jan Cornelis Karman Wim van Loenhout OVERLEDEN - Adrianus Petrus Gerardus - Eddy Franse Eddy Franse Na een korte periode van afnemende gezondheid is onverwachts overleden onze zus, schoonzus en tante 27 januari 1951 Vlissingen f 7 augustus 2021 Jaap en Annie Ton en Marina neven en nichten Correspondentieadres: Van Beethovenlaan 8,4384 KN Vlissingen tomal @zeelandnet.nl We nemen afscheid van Lya in besloten kring. Eddy Franse Eddy Franse Eddy Franse Mientje Adriaenssens - Hoondert "Weer samen" We hebben afscheid genomen van onze lieve mama, oma en bomma -Riet weduwe van Ko de Pauw (in liefdevolle herinnering) Goes, 4 januari 1930 Hansweert, 9 augustus 2021 Thera en Hans José en Jo Edwin en Viviana, Jari, Rens Debby en Remco, Maud, Lynn Lowieke (in liefdevolle herinnering) Louise Judith Marlies Correspondentieadres Kanaalstraat 2, 4417 AJ Hansweert Op donderdag 12 augustus 2021 van 19.00 uur tot 20.00 uur is er de gelegenheid om afscheid van Riet te nemen in het uitvaartcentrum van Monuta, Scottweg 1 in Goes. De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. "Weet, dat alleen Liefde de boodschap is." Na bijna 65 jaar huwelijk heb ik je los moeten laten. Je strijd is over. -Will 3-10-1933 4-8-2021 Met veel verdriet laten wij weten dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overgrootvader Will Karman-Nijssen Robbert en Hanneke Jan-Pieter Johanna Jasper en Tara Joa Ellen Ingeborg en Willem Sunna o en Ivo Merijn, Abel Jurian en Mireille Aidan Zorah en Jiri Ilona in liefdevolle herinnering Onno en Maud Het afscheid heeft naar de wens van Jan in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Landluststraat 15 4337 KA Middelburg Je mag nu rusten, welterusten. Na een moegestreden leven heeft hij voor een weloverwogen stap gekozen, zodat hij nu de rust heeft gevonden waar hij zo naar verlangde. Onrustig zoekend, dwalend in gedachten. Nu de rust gevonden, dat zal ons verdriet verzachten. Middelburg, 4 maart 1944 f Nieuw en St. Joosland 6 augustus 2021 Riet van Loenhout - Neuféglise Angelien en Huub Moniek en Leo Eric en Gladys En kleinkinderen Correspondentieadres: Hoge Stelle 8 4339 AR Nieuw en St. Joosland De crematie heeft op verzoek van Wim in besloten kring plaatsgevonden. woensdag 11 augustus 2021 "Spiet ei je alleên mae van de diengen die a je nie edaên eit" Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze vader 3 januari 1955 9 augustus 2021 Anja Jord en Marleen Marcel en Mariëlla Correspondentieadres: Veersemeerstraat 29,4456 AX Lewedorp Vanwege de huidige omstandigheden vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Na een Dappere Strijd is van ons heengegaan Wij wensen Anja en de kinderen veel sterkte toe. Carnavals Vereniging De Kraaiepikkers Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons clublid Wij wensen Anja en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en Leden LBV Lewedorp PM Na een lange en onzekere tijd overleed onze jongste broer en zwager Eddy op de leeftijd van 66 jaar. We zullen zijn hulp, humor en aanwezigheid ontzettend missen. We hopen dat hij herenigd wordt met broer Frans en veel vrienden die hem voorgingen. Joke Boonman-Franse, Piet Boonman Mark en Kitty, Danny en Lisa Yvo en Nathalie, Senna en Loïs Margriet Overbeek-Franse, Ton Overbeek. Petra en Ad, Jasper en Karlijn Teun en Daniëlle, Amanuel In liefdevolle herinnering Frans Franse, Rita Franse-Luitwieler Frank en Martine, Julius en Isabelle Gaby en Marcel, Bo, Fe, Luca Rinus Franse, Gerda Franse-Kikkert Paskal en Wilco, Thijmen, Silvijn Renate en Arnold, Zoë, Lani met verdriet nemen wij afscheid van onze zwager en oom hij heeft zoveel voor ons betekend Elly en Leo Reijnhout Kristel en Bas Diese, Mels, Mox en Jix Vivian en Ron Juune en Lou Verdrietig, maar dankbaar voor zijn vriendschap en zijn onvergetelijke humor, nemen we afscheid van Lieve vriend, We gaan je missen! Roel Jaap en Monique Ron en Mary Peter en Marietje We wensen Anja, de kinderen en naaste familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus schoonzus en tante Piet t en Sien Willem t en Sien Jan en Joke Annie en Henk Adri en Lenie Jo en Bas Betsie t Ko t Gepke en Bas Neven en Nichten 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44