LEUKSTE Profiteer van hoge kortingen op de leukste uitjes! ÈÈg» Bestel je tickets op leukstetickets.nl/eropuit-pzc m TICKETS.NL 35% 48% 20% 20% j VANAF 15/° Burgers' Zoo Zomeravonden Atttractiepark DippieDoe Ga op avontuur in Attractiepark Slagharen World of Dinos Proef die Afrikaanse Somer bij Safaripark Beekse Bergen! Speelland Beekse Bergen Dierenparken Pretparken Festivals Theater IIq Hotelovernachtingen KORTING KORTING KORTING TL/TiTVa ly EL/TiAH SOMER AVOND V.A. 15.00 UUR KORTING KORTING voor de Burgers' Zoo verlengt de zomer! Van zaterdag 24 juli t/m 29 augustus kun je van 15.00 uur tot 20.00 uur genieten van speciale Burgers' Zoo Zomeravonden. Kijk hoe de dieren zich gedragen en beleef het park in een andere sfeer. Ga op avontuur in een van de vele gebieden, zoals het tropisch regenwoud (Bush), de rotswoestijn van Amerika (Desert) of het tropisch vloedbos van Belize (Mangrove). Beleef hét attractiepark in Brabant voor kinderen t/m 12 jaar! Ga in de spannende achtbaan Tyfoon, stap in de nieuwste attractie: 'Dollybots' of speel met je kleintje in de Dreumesbaai. DippieDoe is kindvriendelijk, veilig, overzichtelijk, weersonafhankelijk en coronaproof. Gelegen bij recreatiepark Aquabest, nabij Eindhoven. Naast de A2, dus uitstekend bereikbaar! Yihaaa! De zomer staat voor de deur en we kunnen er weer op uit. Voor een Wild West avontuur ga je natuurlijk naar Attractie- Vakantiepark Slagharen. Hier rol je van het ene avontuur in het ander. Zo val je in de Free Fall van 40 meter hoogte naar beneden en voel je de wind door je haren waaien wanneer je in de Gold Rush door het Wilde Westen vliegt. Tickets zijn geldig t/m 9 januari 2022. Tickets zijn geldig van 24 juli t/m 29 augustus tussen 15.00 uur en 20.00 uur. Tickets zijn geldig tot J november 2021. Levensgrote en bewegende dinosaurussen veroveren Den Bosch en Den Haag tijdens de zomervakantie. Denk aan een brullende T-Rex en de razendsnelle, bewegende Velociraptor! Naast dino modellen zijn er speurtochten, een bioscoop en bezoekers kunnen een ritje maken op een dino. Ook krijgen kinderen de mogelijkheid om zelf op zoek te gaan naar fossielen in onze opgravingen met zand. Mis het niet! Den Haag: 3 juli t/m 29 augustus Den Bosch: 17 juli t/m 28 augustus Ontdek de uitgestrekte savannes en bosgebieden en sta oog in oog met de meest fascinerende wilde dieren tijdens één van de safari's. Droom weg met familie, vrienden óf met zijn tweeën, en geniet van de unieke ambiance in het prachtige Safaripark. Beleef een heerlijke dag buiten vol speelplezier en waterpret. Zo haal je op het parcours van de Big Wheels het enige echte Speelland rijbewijs en ga je voor snelheid in de Waverider. Voor de echte waaghalzen is er de AquaShuttle, een spannende glijbaan waarbij je gelanceerd wordt op het water. Durf jij het aan? Tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2021. Tickets zijn geldig t/m 5 september 2021 (entree vanaf 15:00 uur) Benieuwd naar nog meer topdeals? Bekijk het complete aanbod in onze shop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 14