1 dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Chris Pas veer-Voerman -|l' OVERLEDEN Adrianus Fredericus (Ad) Hendrikse Hedwig Maria Willy Fermont-van Limmen Dhr. Piet de Bruijne Piet de Bruijne Solke Pasveer Theophiel Clement Fermont - Smuti- COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 10 augustus 2021 Met verslagenheid vernamen wij het bericht van overlijden van onze oud-medewerker en collega, Meer dan 30 jaar heeft Piet zich ingezet als internationaal chauffeur voor ons bedrijf. Wij wensen zijn echtgenote Riet, kinderen, kleinkinderen en naaste familie heel veel moed en sterkte toe. Terneuzen, Directie en medewerkers A.C. Rijnberg wegtransport Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Piet was jarenlang vrijwilliger in ons team. Voor het vele goede werk dat hij gedurende lange tijd in het belang van onze Stichting heeft gedaan zullen wij hem steeds met grote dankbaarheid gedenken. We gaan je missen Piet! Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen en naaste familieleden. Bestuur, management en vrijwilligers Stichting Portaal van Vlaanderen. Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze pa en opa 24 december 1932 IJzendijke 15 augustus 2021 IJzendijke Louisa (Wies) Hendrikse-Holtackers Kloetinge George en Ineke Hendrikse-Jurry Ineke en Rutger Toon en Charmaine Sint-Kruis Vincent en Chantal Hendrikse-de Smet Laurens Stefan en Stijn IJzendijke Paul en Patricia Hendrikse-de Smet Annelore Liselotte Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Geen bezoek aan huis. Correspondentie: Markt 22,4515 BB IJzendijke Onze dank gaat uit naar alle mensen van de thuiszorg voor hun geduldige en liefdevolle zorg. Waar j'ook bent, ik zou 't niet weten Niet in tijd of afstand te meten Ik heb je bij me, diep in mij Daarom ben je zó dichtbij En ineens werd je niet meer wakker... Verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alle herinne ringen die we samen hebben mogen maken, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van mijn vrouw, mijn moeder en onze lieve oma echtgenote van Zij overleed op 6 augustus 2021 in de leeftijd van 69 jaar. Terneuzen: Sjon Biest-Houtakker: Karien en Johan Rens Vera Arnelaan 2,4535 CN Terneuzen De afscheidsdienst met aansluitend de crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na de fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we te vroeg en onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder weduwe van Philippine, 28 december 1944 t Terneuzen, 5 augustus 2021 Koewacht: Erwin en Jacqueline St. Jansteen: Stephan en Veronique familie van Limmen familie Fermont Correspondentieadres: La Traviata 14,4564 ER St. Jansteen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 10 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van ma te nemen. We hopen op uw begrip hiervoor. Ma heeft goede en liefdevolle zorg gekregen van dr. de Smet, dr. Kreulen en het personeel van Vremdieke. Daar zijn wij heel dankbaar voor. Kom naar mij, jullie die vermoeid zijn en onder lasten gebukt gaan, dan zal ik jullie rust geven. Matteüs 11:28 Verdrietig omdat we hem moeten missen maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, nemen wij afscheid van onze lieve pa en opa Pijp sinds 9 mei 1998 weduwnaar van Maria Bakker Axel, 19 mei 1925 t Axel, 7 augustus 2021 Jan - in herinnering - Ko en Addie Pijpelink Marlies en Jeroen Marieke, Guus Marco Christian en Marjolein Laura, Maurits Anneke en Cees Bolleman William en Milou Maud, Joep Alwin en Mandy Evi Trudy en Wim de Vries Lars Jens Marleen en Jaap Scheele Elmar en Char Branco Correspondentieadres: Pachtershof 18 4571 DX Axel De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden op D.V. vrijdag 13 augustus om 13.30 uur. U kunt de samenkomst online volgen via www.gkvaxel.nl Wij danken Huisartsencentrum Axel en medewerkers van SVRZ ZorgThuis Axel voor hun liefdevolle zorg. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52