C&rnieÈs Jfegemake, 12 FAMILIEBERICHTEN Jan op 't Hof Kees Jkgemahe Adriaan Walhout OVERLEDEN Jan Provoost Ml Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw (mijn alles), onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Mientje Adriaenssens - Hoondert in de leeftijd van 85 jaar. Kees Adriaenssens Kees en Francien Sjacco en Elma Marianne en Hans Renaldo en Karin klein- en achterkleinkinderen 7 augustus 2021 Veersemeerstraat 8,4456 AZ Lewedorp Door de huidige coronamaatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. On%e dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ voor de goede liefdevolle verzorging en het team van de huisartsenpraktijk Westerschenge voorde begeleiding. Voor alles in 'ons' leven gekregen en gegeven.. (o)pa bedankt Bianca en Amber Johannes Sonneveld Jan De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Er is gelegenheid de afscheidsdienst digitaal mee te maken D.V. woensdag 11 augustus om 11:00 uur via: www.hervormdelburg.nl I Kerklive I Grote Kerk r Kees Maria Helena Kooger-Modderkreeke Marietje Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend nemen wij afscheid van tante Riek Meijers - de Vries sinds 1995 weduwe van Ko Meijers Amsterdam 22 november 1922 Amersfoort 6 augustus 2021 Adri en Tannie Gideonse - Moens Adriaan Laura en Simon Met verdriet in ons hart laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa - Adrie - weduwnaar van Hubrechta Walhout-van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: Maja en Paul Karelse-Walhout Irma, Marit, Jesse, Evan Armando en Geraldine, Sharon, Jivan Christian 's-Gravenpolder: Kees en Maqan Walhout-Kuzee Wouter en Gerlinda, Emma, Levi Dennis en Lizeth, Justin, Boaz Heinkenszand: Lenny en Leo Poortvliet-Walhout Ilse f) en Maurits Kim en Frank, Nikki Lois Q en Jacco Ritthem: Andra Walhout en Theo Kappetein Isa en Robbin Evy Bas Onze bijzondere dank gaat uit naar het zorgteam van SVRZ De Koriander, woning 13 te Heinkenszand, voor de korte maar liefdevolle en goede verzorging. Heinkenszand: 6 augustus 2021 Correspondentieadres: Hoendervogellaan 28,4451 EN Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Al hield je nog zoveel van het leven je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze markante zwager Chris Wisse Hij zal erg gemist worden in onze familiekring. Wij leven intens mee met onze (schoon)zus Anja en haar gezin. Ton en Mien Heijboer-Kloosterman Elly en Ton Mous-Heijboer Lia en Albert van der Bliek-Heijboer Neven en nichten dinsdag 10 augustus 2021 PM Denk aan mij, HEERE, naar het welbehagen in Uw volk; zie naar mij om met Uw heil, zodat ik het goede van Uw uitverkorenen mag zien, mij mag verblijden met de blijdschap van Uw volk mij mag beroemen met Uw eigendom Psalm 106 vers 4 en 5 In Christus ontslapen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en trotse opa *Pijnacker 10 september 1928 Elburg 4 augustus 2021 bijna 60 jaar getrouwd Elburg: P.C. Sonneveld - Beneker Lopik: Arjo Rieta Anne Johan Petra Thijs Hattem: Hans Erna Bart-Jan Chris Tim Zilverschoon 12 8081 SC Elburg De Heer is mijn herder Door de Heere thuisgehaald mijn lieve man, onze vader, opa en overgroot-opa 14 januari 1933 Zierikzee 6 augustus 2021 Magda Legemate - van der Sluis Peter en Marjan Anne en Mattheo, Thomas, Lotte René en Eveline, Tess, Liv Paul en Ashley Correspondentieadres: Borrendamme 23 4301VD Zierikzee Uw condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. De dienst van Woord en gebed zal D.V. gehouden worden op woensdag 11 augustus 2021 om 13.00 uur. U kunt deze rechtstreeks volgen via de livestream welke te benaderen is via: https://www.cgkzierikzee.nl/kerkdienst.php Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wei geborgen in Jezus Christus in tijd en eeuwigheid, onze geliefde broer en zwager. Echtgenoot van Magda van der Sluis Overleden 6 augustus 2021 te Zierikzee. Jan Legemate en Maatje Legemate-van der Wekken in herinnering Leen Legemate in herinnering Jaap Legemate en An Legemate-Vroegop, Biezelinge Corrie Legemate, Zierikzee Lena Quant-Legemate, Zierikzee en Leen Quant in herinnering Geertje van Woerden-Legemate en Bert van Woerden, Emmen Zo vertrouwd en bemind doorzijn neven en nichten. We zullen hem allen erg missen. 's-Heer Arendskerke, 11 maart 1931 H. Kooger Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Magnolialaan 20 4356 JG Oostkapelle In besloten kring hekken wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Vlissingen, 4 augustus 2021 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Bestuur en leden van de Domburgse Ringrijders Vereniging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44