ALS DE KLEINE AUTO lijf In november wordt hun eerste kind geboren. Dankzij het Nibud weten Rense Karen precies wat dat financieel zal betekenen. Karen 'In november verwachten wij ons eerste kind. Er zal wel wat veranderen in ons leven, ook in onze uitgaven. We hebben haar al aangemeld voor de kinderopvang, vlak naast ons huis.' Rense 'We hebben allang een spaarpotje aangelegd.' Karen 'Ja. De "hypothetische baby" heeft al een beleggingsrekening. Verder hebben we alles op een rijtje gezet met de cijfers van het Nibud.' Rense 'Gelukkig hebben we ons huis op een perfect moment gekocht. We kijken nu wat we met onze enorme overwaarde kunnen doen. We twijfelen nog over verhuizen naar Brabant, waar Karen vandaan komt. Daar zijn de huizen goedkoper.' Karen 'Rense wil graag een grotere tuin. Onze gezamenlijke droom is een jacuzzi.' Rense 'Dat moet lukken, ons huis is minimaal 625.000 euro waard.' Karen 'Bizar. Maar het geeft wel een heerlijk gevoel dat we die financiële ruimte hebben.' Rense 'Karen is goed in onderhandelen. Ik ben meer van ja of nee.' Karen 'Ik doe voor 100 euro per week bood schappen.' Rense 'Soms koop je iets leuks voor jezelf, zoals laatst die bruidsjurk.' Karen 'Als grap, omdat carnaval niet door ging. Hij kostte maar een paar tientjes. We zijn niet getrouwd, hebben wel een samen levingscontract en een gemeenschappelijke rekening. Maar ook eigen rekeningen. Als ik naar de schoonheidsspecialiste of masseur ga, hoeft Rense dat niet te betalen.' Rense 'Valt mee hoe vaak je gaat. Eens in de twee maanden of zo.' Karen 'Als ik daarheen ga, of naar de kapper, wil ik wel een goede. Ik ben het luxepaardje.' Rense 'Op reis ben ik dat.' Karen 'We maken liefst jaarlijks een verre reis, meestal naar Azië. Vorig jaar beperkten we ons tot België, dit jaar vliegen we naar Italië.' Rense 'Een hotel met zwembad vind ik dan fijn, maar we gaan ook vaak via Airbnb, en ons huis verhuren we ook. We vragen 97 euro per nacht.' Karen 'Zo verdienen we een deel van onze vakantie terug. Zo fijn.' Rense 'Voor corona had ik veel uitgaven aan voetbalwedstrijden van FC Utrecht. Nu begint dat weer.' Karen 'Als de kleine er is wil ik een auto, die hebben we nooit gehad. Ik had er 6000 euro voor begroot, maar we kunnen er een van mijn ouders overnemen voor 1000.' Rense 'Nu nog een parkeervergunning.' Karen 'De wachttijd is net zo lang als de zwangerschap.' MEZZA19 Karen van Riel (34) heeft een salesbureau voor de technische branche. Rense van Echtelt (39) is handelaar in 20ste-eeuwse lampen. Karen en Rense wonen in een koophuis uit 1896 in Utrecht. Beste koop Karen 'Rubberen kano voor 80 euro. Veel mee gevaren tijdens corona.' Rense 'Ons huis. In 2013 gekocht voor 280.000 euro, k.k.' Grootste miskoop Karen 'Een veel te grote houten kano op Marktplaats.' Rense 'Een Jieldé- lamp, ook via Marktplaats. Hij werkte niet en was van de lelijkste soort.' Ook meedoen? Stuur een mail naar geldengeluk@dpgmedia.nl O 3 O O I O Lu X LO LU I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 99