18 FAMILIEBERICHTEN fLdriana Xfuijfhout-van Shiijs Arie Janse Izak Paulus Flipse zaterdag 7 augustus 2021 OVERLEDEN Herinner mij, niet in somóere dagen. Herinner mij in de stralende zon, koe ikjwas, toen Haalles nog kpn. Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Adrie weduwe van Jan Kluijfhout Zoutelande, t Arnemuiden, 20 mei 1933 4 augustus 2021 Sam en Ria Tanja en Lou, Willem, Suus Manon en Jappe, Ginny Piet en Yonarkis Yvon Johan en Jan Sascha en Patrick Nicky en Robin Anja en Marty Correspondentieadres: Familie Kluijfhout, Boomwei 1,4373 BA Biggekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 9 augustus van 10.45 tot 1115 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dankdienst voor haar leven zal om 12.30 uur in besloten kring gehouden worden in de Dorpskerk te Biggekerke en is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. De begrafenisplechtigheid waarbij u welkom bent, zal aansluitend omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Zoutelandseweg te Biggekerke. - Adrie hield van bloemen - Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ locaties Zorg Thuis "De Tienden" en Clasinastraat voor de goede, liefdevolle zorg. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze allerlaatste en jongste zus en tante Adriana Kluijfhout - van Sluijs Wij leven mee met de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlissingen: Cees van Sluijs Ma van Sluijs-Ova (in herinnering) Neef en nicht Vlissingen, augustus 2021 Na een periode van afnemende gezondheid is op de leeftijd van 88 jaar van ons heengegaan onze lieve, sterke schoonzus en tante Adrie Kluijfhout-van Sluijs Weduwe van Jan Kluijfhout Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor wie zij was en wat zij voor ons heeft betekend. Vlissingen: Wil f en Joost f Filius-Kluijfhout Yerseke: Nel f en Finus van Stee-Kluijfhout Heerlen: Corrie en Kees Matthijsse-Kluijfhout Neven en nichten Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat onverwacht is ovededen mijn lieve, zoigzame broer en onze oom Willem Cornells Schoonenboom DANKBETUIGING Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd lid en oud vaandeldrager Willem Schoonenboom Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van vereniging "De Domburgse Gaaischieters" Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze (biljart)vriend. Willem Schoonenboom David Jongepier David en José Wisse Jaap en Yvonne Schieck Jaap en Lenie Labrujère Rust zacht Wim 3 maart 1945 Goes 5 augustus 2021 M.J. Castel-Schoonenboom P. Castel in herinnering Co en Carla Jeroen Elly en Herman Correspondentieadres Uitvaartonderneming H. Jobse T.a.v. mw. M.J. Castel-Schoonenboom Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, zal in besloten kring worden gehouden. Wij willen iedereen bedanken voor het warme medeleven, de lieve woorden en vele kaarten na het overlijden van onze vader en schoonvader Pedro en Rebecca Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog plotseling overleden onze buurman. Willem Schoonenboom Wij gaan ons dagelijks praatje met hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Domburg: Wouter, Debora en kinderen Annie en Karin De Roode Leeuw Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, vader en opa Stan Vermeule willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Naam Coby Vermeule- van der Male Martin Bram en Rob Marjolein Heinkenszand, Augustus 2021 Tot onze grote schrik vernamen wij het droevige bericht dat onze biljartvriend Wim Schoonenboom plotseling is overleden. Lid van het eerste uur. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Biljart Club Tramzicht Hierbij willen we eenieder bedanken voor het medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Dat medeleven heeft ons goed gedaan. We blijven hem in liefde gedenken. Conny en Marius Martin en Marinka, William, Anne Kamperland, augustus 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42