FAMILIEBERICHTEN 17 O OVERLEDEN Johanna Maria Catherina Dronkers - de Nood Dineke de Koster - Sinke Dineke de Koster - Sinke Willemina Hoek van Dijke - Paauwe Aafke van der Hoop Leuntje Steenaard-Goedhart Jo Johanna Maria Catharina Dronkers - de Nood Jo Centrum Seksueel Geweld Zeeland s zaterdag 7 augustus 2021 PM Toen God zag dat de weg te lang, de berg te hoog, en ademen te zwaar werd legde Hij zijn arm om haar heen en zei "Het is goed zo" Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en oma Goes t Kapelle 26 mei 1938 5 augustus 2021 J. Dronkers Poula en Rob Kylian en Emma Dimitrie Leonard en Agnieszka Oliver Veel dankbaarheid en waardering gaat uit naar verplegend personeel van "Cederhof", die haar omringd hebben met alle zorg en tederheid. Bruelisstraat 146,4421 CV Kapelle De dankdienst zal worden gehouden woensdag 11 augustus om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend begraven we haar op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna kunt u de familie condoleren in de Christelijk Gereformeerde kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie momenten samen, is heengegaan mijn allerliefste zus, schoonzus en onze tante Marijke en Ko Poppe-de Nood Catheleine Poppe Brammein Poppe en kinderen "Zorg goed voor elkaar en wees lief voor elkaar". Dien, 30 juli 2021 Op 3 augustus 2021 is op 73-jarige leeftijd mijn lieve partner, onze moeder en oma overleden Weduwe van Pieter de Koster Partner van Folly Horlings Gert-Jan de Koster en José Pielage Lois Fay De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Familie de Koster, Pieter van Oldenborghlaan 11,4797 CP Willemstad Verdrietig maar dankbaar vanwege de goede herinneringen die we aan haar bewaren, berichten we u dat op 3 augustus jl. onze zus is overleden Joke en Luuk van der Molen - Sinke Huib en Saartje Sinke - de Vries Wouter Sinke Mieke Sinke Peter Sinke Margreeth Sinke Marleen en Berend Westerhof - Sinke Ik hef tot U, die in de hemel zit, Mijn ogen op, en bid; Psalm 123 vers 1 Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma werd door de Heere van ons weggenomen Goes, 30 juni 1935 Goes, 4 augustus 2021 sinds 29 mei 2011 weduwe van Gillis Hoek van Dijke Groot is ons verdriet, we zullen haar liefde en betrokkenheid erg missen. Els Bart en Nelleke, Andre, Chris Willemien en Arjan, Bart, Ralph, Stijn Jacqueline en Sjaak, Bas, Thamara Gilda en Pieter, Jurre, Jouke, Boaz Rianne en Jacques Izaak en Eveline, Lize, Kira Gilbert Karl en Corine Niels en Nicole, Jenthè, Judah Robbin en Jacobien Ard Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum 'Rehoboth afdeling 'De Zwaluwvoor de goede verzorging. Vinkenhof44, 4332 DL Middelburg Uw condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 10 augustus om 12.45 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kloetinge. U kunt de dienst ook volgen via www.uitvaartzorgcentrum.nl Geen bloemen. Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare collega Coördinator Centrum Seksueel Geweld Zeeland In Aafke verliezen we een zachte en vastberaden vrouw met een duidelijk doel voor ogen. Een stimulerende kracht achter het ontstaan in 2017 van het CSG Zeeland. Vanaf het eerste uur zette Aafke zich in als coördinator. Wij houden haar in herinnering als iemand die altijd klaar stond voor collega's om hen met raad en daad bij te staan bij de schokkende en vaak aangrijpende situaties van slachtoffers van seksueel geweld. Wij wensen Ernst, de kinderen, kleinkinderen en dierbaren veel kracht en sterkte. Namens de medewerkers CSG Zeeland, Marianne Stijnman In de schemering van haar leven is op 98-jarige leeftijd weggegleden onze moeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van Sent Steenaard Nieuw- en Sint Joosland Middelburg 13 februari 1923 30 juli 2021 Zierikzee: Corrie en Gerrit f Bakker-Steenaard Johan enA.lma Roos, Suus Unda Vlissingen: Ella en Bram Louws-Steenaard Maralde en Patrick Melk, Penna Jorik en Marieke Senne Middelburg: Ina Steenaard Middelburg, 30 juli 2021 Correspondentieadres: Ella Louws-Steenaard Boulevard De Ruijter 172 4381 KE Vlissingen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41