PZC werkt met beveland wonen Jurist Alle ogen op Tijdschrift.nl Lees nu twee weken gratis! Ga snel naar tijdschrift.nl De vaccinatieteller: zo gaat het in Nederland met vaccineren 40^ nationale vacaturebank Wij zoeken een: (32-36 uur p/w) Lees de vacaturetekst op: bit.ly/3BNQY0f. Reageer vóór 20 augustus 2021 nationale vacaturebank Gemotiveerde commercieel- administratieve medewerkers Alle populaire tijdschriften in een handige app: dat is Tijdschrift.nl. Sas Assurantiën BV is met spoed op zoek naar: voor 25-40 uur per week Ik ben die ZORGVULDIGE STYLIST die jullie team komt versterken. Kijk op pzc.nl/vaccinatieteller Miljoenen Nederlanders hebben inmiddels al een coronaprik gehad, maar een deel wacht nog. Hoe staat het met de doelstelling om elke volwassen Nederlander voor half juli een vaccinatie aan te bieden? En welk effect heeft dat op de virusverspreiding in Nederland? Het uitgebreide antwoord vind je op de vaccinatieteller. Ons bedrijft Vanuit VLissingen verzekeren wij als onafhankelijk tussenpersoon al 25 jaar ondernemers en particulieren van het beste advies. Op het gebied van verzekeringen voor zorg-professionals domineren we de Nederlandse markt. Wij zorgen dat onze klanten zich op hun onderneming of gezin kunnen focussen en nemen risico's weg met uitgebreide dekkingen en voordelige premies. Als commercieel-administratief medewerker sta je in direct contact met onze (potentiële) klanten en geeft het je voldoening om ze bij vragen bij te staan. Een goede klantrelatie staat bij ons hoog in het vaandel. Een bakje koffie of thee en leuk achtergrondmuziekje horen erbij op kantoor. Werkzaamheden: Onderhouden van zowel telefonische als persoonlijke contacten met onze klanten en verzekeringsmaatschappijen. Opstellen van offertes en het zelfstandig afwikkelen hiervan. Polis verwerking. Omzet genereren vanuit de kantoorportefeuille. Adviseren en informeren van (potentiële) klanten over producten, diensten, prijzen en condities. Functie-eisen: Verantwoordelijke, enthousiaste werkhouding. MBO werk- en denk-niveau. Gemotiveerd om diploma's te halen Goede beheersing van de Nederlandse taal, in woord en geschrift. Wat bieden wij: Een goed salaris inclusief secundaire arbeidsvoorwaarden. Samenwerken in een dynamisch en innovatief team. Doorgroeimogelijkheden. Spreekt deze functie je aan? Stuur dan een sollicitatiebrief en CV inclusief foto naar info@sasassurantien.nl t.a.v. mw. S.J. van de Wege. Je vindt je nieuwe baan op nationalevacaturebank.nl Sas. Assurantiën BV Badhuisstraat 26A 4381 LS Vlissingen 0118-413111 wie je ook bent, wat je ook wil worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 22