O COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 19 Piet Frankevijle Wij staan altijd voor u klaar.' DEEA Roger van Overloop DANKBETUIGING 7^ Jan van Espen O Betsie Engels-de Lijzer OVERIGE BERICHTEN Dien Blommaert t Tinie van Dommelen-van Damme De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Noud Boerman Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Elly Boerman-Vinke Tanja en Peter Sandra en Paul - Yannick, Megan Terneuzen, augustus 2021 De vele belangstelling en vriendschap. De vele warme woorden van troost, na het overlijden van heeft mij goed gedaan. Waarvoor hartelijk dank namens mij en mijn familie. Nelly van Ecken Hulst, augustus 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Langs deze weg wil ik u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man Bedankt voor de vele kaarten, telefoontjes en bloemen die ik mocht ontvangen. Ondanks mijn verdriet sterkt het mij te weten hoeveel Jan voor velen heeft betekend. Sarie Van Espen - du Fossé Sluis, 7 augustus 2021 voor elkaar zaterdag 7 augustus 2021 ZV Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten... in liefde verbonden met Hulst, 21 mei 1940 t Gent (B), 4 augustus 2021 Namens alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen: Terry, Larissa, Mariëlla en Marian Correspondentiead res: DELA-uitvaartcentrum, t.a.v. familie van Overloop Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Roger in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 7 augustus van 14.00 tot 14.30 uur. In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van pa te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Pa heeft heel veel liefdevolle zorg mogen ontvangen van de artsen en het personeel in het UZ in Gent; doorzijn we heel erg dankbaar voor. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige crematieplechtigheid. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Tinie in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, augustus 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Miranda Brasser van DELA Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel Oil5 21 IO 77 voor een persoonlijk gesprek. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en tante zeggen wij hartelijk dank. Theo Engels Schoondijke, 7 augustus 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 134