18 FAMILIEBERICHTEN cytdïia Schede* cddtia Schede* Leunt je Steenaard-Goedhart (yid/tie Schede Aafke van der Hoop OVERLEDEN Daniël Jan van Drongelen - Daan - In de schemering van haar leven is op 98-jarige leeftijd weggegleden onze moeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van Sent Steenaard Nieuw- en Sint Joosland 13 februari 1923 Middelburg 30 juli 2021 Zierikzee: Corrie en Gerrit f Bakker-Steenaard Johan en Alma Roos, Suus Linda Vlissingen: Ella en Bram Louws-Steenaard Maralde en Patrick Melk, Fenna Jorik en Marieke Senne Middelburg: Ina Steenaard Middelburg, 30 juli 2021 Correspondentieadres Ella Louws-Steenaard Boulevard De Ruijter 172 4381 KE Vlissingen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mariëtte Verschuren-van Campen Mariëtte Verschuren-van Campen Mariëtte Verschuren-van Campen Centrum Seksueel Geweld Zeeland zaterdag 7 augustus 2021 ZV Altijd de zee Altijd, het ruisen, het donkere grommen, het beuken en breken van golven tegen de palen,het verwaaien van schuim. Altijd, de stuwing, de terugval,de stilte Altijd de zee 21 dagen na het overlijden van zijn Jannie hebben we, nog onverwacht, afscheid genomen van onze lieve pa, opa en overgrootopa sinds 15 juli 2021 weduwnaar van Janneke Adriana Hamelink Zaamslag, 8-10-1937 t Axel, 5-8-2021 Jos en Liesbeth Robbin en Desireé - Annebel, Daniël Bart en Nadine - Zelda, S? Kristian en Esmee Eric en Ingrid Rick en Stephanie - Niva, Sander en Suzanne Correspondentieadres: Dorpsstraat 66 4511 EH Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Vurssche', afd. Watervliet voor de liefdevolle zorgen en aandacht. De Heer is mijn herder Psalm 23 Verdrietig maar dankbaar dat hem verder lijden is bespaard gebleven, delen wij u mee dat onverwachts de Heer tot Zich genomen heeft onze zorgzame vader en opa -Adriaan Hermanus Johannes- weduwnaar van Annie Scheele-den Hamer in de leeftijd van 83 jaar. Marian en Hans Murre-Scheele Andrea en Dirk - Timo, Adinda, Marissa Arjen en Jantien Anique en Johan Martha en Frank Jan Scheele en Margot Stobbelaar Natalia Raoul Amado Julian Johan en Kellys Scheele-Valdez Sofia Anita Scheele - in liefdevolle herinnering - 4 augustus 2021 Stuvesande 450 4532 MKTerneuzen Via de livestream: www.terneuzen.gkv.nl heeft u de mogelijkheid de dankdienst op dinsdag 10 augustus om 13.30 uur te volgen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Tot ons verdriet is op 4 augustus 2021 overleden onze oom broer van onze moeder Sarie Hamelink-Scheele (overleden op 26 januari 2021) Wat zullen we hem missen. Goes: Els en Rien -in liefdevolle herinnering- Terneuzen: Hans en Miriam Roden: Henk en Inge Goes: Anne-Marie en Loek kinderen en kleinkinderen We wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Het echte geluk is voor mensen die verdriet hebben, want God zal hen troosten Mattheüs 5:4) Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd, heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve zwager en oom Sinds 3 maart 2015 weduwnaar van Annie den Hamer Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen de troost van onze hemelse Vader toe. Neli en Jaap Pijpelink Truus den Hamer Alle neven en nichten Waarom al dat vechten, waarom al die pijn, je wilde hier niet weg. Je wilde bij ons zijn, de strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Verdrietig maar dankbaar voor de vele mooie jaren samen laten wij u weten dat, na een lange, oneerlijke maar zeer dappere strijd is overleden mijn lieve zorg zame vrouw, ma, schoonmoeder, onze trotse oma echtgenote van Ferdy Verschuren Terhole, 21 juni 1948 - Graauw, 5 augustus 2021 Graauw: Ferdy Heikant: Marcel en Loes Tijs Niek Jacintastraat 14 4569 AR Graauw De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Pallion en het team thuiszorg afd. Clinge voor hun liefdevolle verzorging. Drie maanden na het overlijden van onze zus Luci, hebben we met verdriet maar met veel mooie herinneringen nu ook afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Haar moed en vechtlust zullen we nooit vergeten. Terhole: Tilly en Aloys Axel: Trees - Piet en Rosé - in herinnering - Oisterwijk: Ludwien en Chris Heinkenszand: Luci - in herinnering - en Piet Neven en nichten Bedroefd namen we kennis van het overlijden van Wij wensen haar man Ferdy, Marcel en Loes, Tijs en Niek veel sterkte toe. Andréa en Marcel - Daphne, Laura, Wouter John en Brigit - Roy, Jim Davy en Christel - Niels, Melissa, Liselotte Sven en Annick - Lars, Fenne Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare collega Coördinator Centrum Seksueel Geweld Zeeland In Aafke verliezen we een zachte en vastberaden vrouw met een duidelijk doel voor ogen. Een stimulerende kracht achter het ontstaan in 2017 van het CSG Zeeland. Vanaf het eerste uur zette Aafke zich in als coördinator. Wij houden haar in herinnering als iemand die altijd klaar stond voor collega's om hen met raad en daad bij te staan bij de schokkende en vaak aangrijpende situaties van slachtoffers van seksueel geweld. Wij wensen Ernst, de kinderen, kleinkinderen en dierbaren veel kracht en sterkte. Namens de medewerkers CSG Zeeland, Marianne Stijnman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 133