Jan Op, t Hofa 16 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Willy Joseph de Bakker Willy Janna Wilhelmina de Bourgraaf-Versluis Jan op 't Hof Marie Klaeijsen-de Vos Aafke van der Hoop-Mooij Leuntje Steenaard-Goedhart In de schemering van haar leven is op 98-jarige leeftijd weggegleden onze moeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van Sent Steenaard Nieuw- en Sint Joosland 13 februari 1923 Middelburg 30 juli 2021 Zierikzee: Corrie en Gerrit t Bakker-Steenaard Johan en Alma Roos, Suus Vlissingen: Ella en Bram Louws-Steenaard Maralde en Patrick Melle, Fenna Jorik en Marieke Senne Middelburg: Ina Steenaard Middelburg, 30 juli 2021 Correspondentieadres Ella Louws-Steenaard Boulevard De Ruijter 172 4381 KE Vlissingen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. vrijdag 6 augustus 2021 ZV Bedroefd delen wij mee dat geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader, onze opa en overgrootopa Graauw en Langedam 20 april 1935 Goes 3 augustus 2021 Yvonne de Bakker-van Cauteren Alex en Sandrien, Floor Anniek en Sascha, Charlie, Leah Sven en Nadja Voorborch 9 4335 AT Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Met verdriet moeten we afscheid nemen van onze sympathieke schoonbroer en oom Wij wensen Yvonne, Alex en Sandrien, de klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Gerarda en Jo Aart, Olga en Jacques, Jeanne en Jeff, Frank en Lydia, Marij t en Paul t, Willy Neven en nichten In haar verzorgde omgeving is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe' oma weduwe van Jacobus Job de Bourgraaf eerder weduwe van Marinus Pieter van der Weele in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg Kruiningen 's-Gravenpolder Kamperland 's-Gravenpolder Goes Kamperland Heinkenszand Kamperland Goes Cancun (Mexico) Ko en Marga Henk en Elly René en Ada Janny en Adrie Piet en Ina Bram en Sita Dirk en Lia Hans en Brigitte Els en Vernon Rob f en Dian Jacqueline en Gerardo Klein- en achterkleinkinderen Heel veel dank aan de lieve zorg medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch. Zorgcentrum Cleijenborch Colijnsplaat, 30 juli 2021 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Prinsenhove 24,4336 HB Middelburg Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij heeft gegeven, is onverwacht aan zijn laatste rit begonnen mijn lieve man, onze stoere (schoon)vader en trotse opa Oudelande 9 januari 1951 Breda 14 augustus 2021 Linda Ester t Sandy en Huib Roy en Chiara Germana Tessa en Kees Jamy De begrafenisplechtigheid vindt maandag 9 augustus plaats in besloten kring. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jan op zaterdagavond 7 augustus van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum aan de Schoorkenszandweg 8-B, 4431NC te 's-Gravenpolder. Correspondentieadres: Wildemanshoekseweg 9,4436 RT Oudelande Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze oud-collega Jan was een gewaardeerde en betrokken chauffeur die altijd klaarstond. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte met dit verlies. Namens directie en medewerkers Kole Transport. Een sterke vrouw die geleefd heeft en ons geleerd heeft wat liefde is Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en oma-oma echtgenote van Jan Klaeijsen 11974 levenspartner van Cor de Haas 12016 Biervliet, 12-11-1925 f Kloosterzande, 4-8-2021 Ab en Riet Klaeijsen-Vervaet Janko en Leentje - Tijne, Siem, FloortjeTouts Marinka en Ronald - Silvijn, Maryn Joop en Dominique Klaeijsen-de Ruijsscher Noëlla - Dylani, Ezio, Elena Dylan en Yasemin Correspondentieadres: Poorterslaan 86 4561 ZN Hulst Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden op maandag 9 augustus. Tot ons onbeschrijfelijk verdriet is tijdens een vakantie met ons gezin in de Ardèche volstrekt onverwacht overleden onze allerliefste Jakarta 30-8-1950 Gapinge Ernst van der Hoop Vogüé 29-7-2021 Rotterdam Kiek van der Hoop Michelle, Lesley, Hidde, Pelle Voorburg Claar van der Hoop en Roeland Bolt Flip Muiderberg Quirine van der Hoop en Nanno Schuttrups Liz, Diede Vlaardingen Emmeline en Egbert Bok-Mooij Het afscheid zal vanwege corona in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen. Mocht u toch iets willen geven, dan stellen wij een donatie op prijs voor het onderzoek van de Hartstichting naar het Vrouwenhart via IBAN NL88 ABNA0573 200 300 o.v.v. 21975VRO. Correspondentie graag naar Dorpsstraat 58, 4352 AE Gapinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60