Y tè FAMILIEBERICHTEN 17 Aafke van der Hoop-Mooij Aafke van der Hoop Nel Bijkerke - Nikerk DANKBETUIGING Diep verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare vriendin Aaf Wat begon als collega's groeide uit tot een diepe vriendschap. Wat zullen wij haar liefdevolle betrokkenheid, wijsheid, humor en inspiratie gaan missen. Wij wensen Ernst, Kiek, Klaartje, Quirine en kleinkinderen veel sterkte toe. Caroline, Els, Femke Judith Aafke van der Hoop adrz Dag lieve Aafke Pieternella Krina Levina Leunis Davidse Cornells Pruijmboom vrijdag 6 augustus 2021 PM Tot ons onbeschrijfelijk verdriet is tijdens een vakantie met ons gezin in de Ardèche volstrekt onverwacht overleden onze allerliefste Jakarta Vogüé 30-8-1950 29-7-2021 Gapinge Ernst van der Hoop Rotterdam Kiek van der Hoop Michelle, Lesley, Hidde, Pelle Voorburg Claar van der Hoop en Roeland Bolt Flip Muiderberg Quirine van der Hoop en Nanno Schuttrups Liz, Diede Vlaardingen Emmeline en Egbert Bok-Mooij Het afscheid zal vanwege corona in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bloemen. Mocht u toch iets willen geven, dan stellen wij een donatie op prijs voor het onderzoek van de Hartstichting naar het Vrouwenhart via IBAN NL88 ABN A 0573 200 300 o.v.v. 21975VRO. Correspondentie graag naar Dorpsstraat 58, 4352 AE Gapinge. Ons bereikte het verdrietige bericht van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Zij was lange tijd werkzaam als orthopedagoog binnen Adrz en was nog betrokken bij de werkgroepen Kindermishandeling, Huiselijk Geweld Ouderenmishandeling. Wij zullen haar herinneren als een warm en bevlogen persoon, met een groot hart voor kinderen, ouders en collega's. Wij wensen de naaste familie veel sterkte. Namens de raad van bestuur Adrz, Claudia Brandenburg (voorzitter) Namens de vereniging medische staf Adrz, Gert-Jan Milhous (voorzitter) Namens de vakgroep kindergeneeskunde, Harry Molendijk (vakgroepvoorzitter) Namens de vakgroep medische psychologie, Truus de Gaaij-Mengelers (vakgroepvoorzitter) De werkgroepen Kindermishandeling, Huiselijk Geweld Ouderenmishandeling Zomaar uit het leven gerukt, te midden van je dierbare gezinsleden. Wat een verdriet. En wat een gemis. Je blijft voor ons altijd de warmte zelve. En we blijven er voor je geliefden. Familie te Veldhuis, Reny Jan en Ria, Marieke en Peter, Job en Ilse, Juul en Wouter en kleinkinderen Met diepe verslagenheid en intens verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze dierbare en inspirerende collega. Orthopedagoog-Generalist (BIG) Cognitief gedragstherapeut (VGCT) EMDR practitioner (VEN) Wij verliezen in Aafke een bijzonder betrokken en deskundig collega en een warme, energieke persoonlijkheid binnen ons team. Een inspiratiebron voor ons allemaal. Zij is in haar carrière voor vele kinderen, jeugdigen en ouders een hulpverlener van grote betekenis geweest. Nooit meer onder ons met haar aanstekelijke lach, maar voor altijd in ons hart. Wij wensen Ernst, de kinderen en kleinkinderen, familie en dierbaren alle nodige kracht. Triade psychologenpraktijk K&J Esther Prins, Mabel Hilgersom, Marte Gillissen, Maaike van den Born, Martine Keulen, Joline Buijsse, Rianne van der Maas, Tessa Kamerik, Ruud Platte triade Omringd door Ans, Nanda en Leoni, hebben wij in liefde losgelaten onze allerliefste mama, oma en overoma echtgenote van Cor Bijkerke - in herinnerning 11-8-2008 - Nieuwerkerk Goes 30-3-1927 94 jaar 4-8-2021 Ze is nu herenigd met haar lieve man en zoon. Leo - in herinnering 17-8-1964 - Ans Monique, Romeo Angelique en Martin, Lynne Nanda en Han - in herinnering 26-4-1989 - Leoni en Erwin Dominic Rody Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Weel Goes afd. De Mooie Staak 3 voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Correspondentieadres: Frambozestraat 19,4462 EK Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 7 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle. De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Op deze dag zal ook onze lieve broer herbegraven worden in het graf van onze ouders. De dienst kunt u volgen woensdag 11 augustus om 13.00 uur op: kerkdienstgemist.nl Vredeskerk te Goes. De zon kwam op... en het werd stil. De periode voor en na het overlijden van mijn man, vader en opa werd gekenmerkt door betrokkenheid en belangstelling van velen. Mensen namen de moeite om een kaart vol te schrijven, bij het afscheid aanwezig te zijn en langs te komen. Daar zijn wij dankbaar voor. Sjaan Davidse-de Kam, kinderen en kleinkinderen Augustus 2021 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze liefste vriend, papa, zoon en broer willen wij iedereen op deze manier heel hartelijk bedanken. De vele kaarten, berichtjes, bezoekjes, mooie woorden en de belangstelling voor, tijdens en na het afscheid hebben ons goed gedaan. Liefde is wat er overblijft, als het leven eindigt. Janneke Ashley Pierre, Hermien en Miranda Arnemuiden, augustus 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41