FAMILIEBERICHTEN 15 Willy Joseph de Bakker Willy Janna Wilhelmina de Bourgraaf-Versluis JanOfi Jan Provoost OVERLEDEN mevr. J.W. de Bourgraaf-Versluis Jan op 't Hof Kornelia Laurina Davidse Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse groot- en overgrootvader in de leeftijd van 89 jaar. Wim t en Nelleke Anneke en Us Josien Robin en Rachel Mark en Deirdre Esmee en Beau Marja Rick Danny en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, 3 augustus 2021 Correspondentieadres: Boomgaardwekken 6 4328 AP Burgh-Haamstede De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Jan Provoost vrijdag 6 augustus 2021 PM Bedroefd delen wij mee dat geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader, onze opa en overgrootopa Graauw en Langedam 20 april 1935 Goes 3 augustus 2021 Yvonne de Bakker-van Cauteren Alex en Sandrien, Floor Anniek en Sascha, Charlie, Leah Sven en Nadja Voorborch 9 4335 AT Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Met verdriet moeten we afscheid nemen van onze sympathieke schoonbroer en oom Wij wensen Yvonne, Alex en Sandrien, de klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Gerarda en Jo Aart, Olga en Jacques, Jeanne en Jeff, Frank en Lydia, Marij en Paul t, Willy Neven en nichten In haar verzorgde omgeving is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'ouwe' oma weduwe van Jacobus Job de Bourgraaf eerder weduwe van Marinus Pieter van der Weele in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg Kruiningen 's-Gravenpolder Kamperland 's-Gravenpolder Goes Kamperland Heinkenszand Kamperland Goes Cancun (Mexico) Ko en Marga Henk en Elly René en Ada Janny en Adrie Piet en Ina Bram en Sita Dirk en Lia Hans en Brigitte Els en Vernon Rob f en Dian Jacqueline en Gerardo Klein- en achterkleinkinderen Heel veel dank aan de lieve zorgmedewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch. Zorgcentrum Cleijenborch Colijnsplaat, 30 juli 2021 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Prinsenhove 24,4336 HB Middelburg Wij zijn verdrietig omdat ons gewaardeerd Cliëntenraadslid, is overleden. Wij zijn haar dankbaar voor haar betrokkenheid en inzet voor de Cliëntenraad van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland. Wij wensen allen die haar missen veel troost en sterkte toe. Namens de Cliëntenraad van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, dhr. G.P. Geelhoed, voorzitter mevr. drs. J.J. Meijer-Poelman, directeur Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij heeft gegeven, is onverwacht aan zijn laatste rit begonnen mijn lieve man, onze stoere (schoon)vader en trotse opa Oudelande 9 januari 1951 Breda 4 augustus 2021 Linda Ester Sandy en Huib Roy en Chiara Germana Tessa en Kees Jamy De begrafenisplechtigheid vindt maandag 9 augustus plaats in besloten kring. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jan op zaterdagavond 7 augustus van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum aan de Schoorkenszandweg 8-B, 4431 NC te 's-Gravenpolder. Correspondentieadres: Wildemanshoekseweg 9,4436 RT Oudelande Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze oud-collega Jan was een gewaardeerde en betrokken chauffeur die altijd klaarstond. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte met dit verlies. Namens directie en medewerkers Kole Transport. Lieve Laura, dapper mens Je hebt je strijd gestreden. Niemand weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar, je bent nu vrij. Met respect voor de beslissing die zij zelf heeft genomen, geven wij intens verdrietig kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus en vriendin Middelburg 10 oktober 1970 Etten-Leur 2 augustus 2021 Suus en Simon (in liefdevolle herinnering) Han Juan Carlos Correspondentieadres: Reigershoutstraat 21 4364 BA Grijpskerke De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Paulien en Christiaan Jos Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oudste, altijd positieve, broer, zwager en oom Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe. Jos (in herinneringen Laura Adrie en Nel Jo en Yvonne Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 39