tweede keer voorzitter HVV'24 II ZEELAND 13 Toch is ze ook dit jaar door de coronacrisis nog nauwelijks aan wedstrijden toegekomen. ,,Dat is inderdaad frustrerend, maar niets aan te doen. Je hebt heel de winter getraind om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op het seizoen, maar dat valt dan grotendeels in het water. Dat is natuurlijk even slikken. Ik fiets echter graag, dus voor mij kost trainen geen enkele moeite. Ik probeer me nu maar vast te klampen aan het EK en WK. Op die manier heb ik voor mezelf doelen gesteld om naartoe te werken." Stagiaire In tegenstelling tot andere junio ren krijgt ze daarvoor een unieke kans. ,,Sinds begin deze maand ben ik al stagiaire bij de U23-ploeg van NXTG Racing, als voorproefje op volgend jaar. Dat betekent dat ik al iets eerder kan deelnemen aan wedstrijden met elites en be loftes. Zo krijg ik wat meer wed strijdritme, want vooralsnog heb ik amper vijf wedstrijden in de be nen. Door deze kans zal ik onder meer de Tour d'Ardèche in Frank rijk rijden. Een droom die uit komt, want ik zal dan met wereld toppers aan de start staan Super gaaf! Ik ben de ploeg erg dank baar." Zo zet Arens in nog geen jaar tijd twee stappen vooruit. ,,Het gaat snel inderdaad, maar ik voel me thuis bij de ploeg. Ook kan ik het nog goed combineren met mijn HBO-opleiding voeding en diëtetiek in Den Haag. Ik krijg met andere woorden de tijd en ruimte om mezelf te ontwikkelen en dat bij de enige U23-ploeg van het vrouwenpeloton. Op een betere plek kan ik dus eigenlijk niet zit ten in dit stadium van mijn car rière." Arens heeft immers een duide lijk doel voor ogen. ,,Ik wil dol graag prof worden. Chantal Blaak is mijn grote voorbeeld. Ze is net als ik een renster voor het klas sieke voorjaar. Wedstrijden als Strade Bianche en de Ronde van Vlaanderen spreken mij enorm aan. Het zou geweldig zijn als ik ooit daaraan zou mogen meedoen in navolging van mijn idool Blaak." verbinden, dus hopelijk lukt dat weer. Vaak doen mensen dingen voor mij terug omdat ik zelf ook de handjes uit de mouwen steek, twintig uur per week ben ik ge woon met die club bezig. Ik heb een eigen kledingzaak, maar HVV is ei genlijk ook gewoon een klein be drijf." Tot 1988 speelde Everaert nog voor buurman Clinge - waar hij trouwens nog steeds lid is - maar al sinds de jaren negentig, toen hij vier jaar secretaris was, is hij be trokken bij de Hulster club. ,,Van de mini's tot het vlaggenschip; voor mij is iedereen belangrijk. Natuur- lijk is het streven dat het eerste elf tal goed presteert, maar het liefst wel met eigen spelers. Komt er een keer een speler aanwaaien, prima. Maar ik sta hier toch vooral bekend Problemen laat ik niet graag op z'n beloop, iedereen bij HVV'24 moet het gewoon naar z'n zin hebben om het feit dat ik in het verleden re delijk kon - en ook moest - sane ren." Ambitieuze plannen Dat er nog niet zo lang geleden wrijving was binnen het bestuur over de ambitieuze sportieve plan nen met bijbehorende financiële vergoedingen, dat zal onder Ever- aert dus geen issue worden. ,,En mochten er zaken voorvallen, dan wil ik er kort op zitten. Problemen laat ik niet graag op z'n beloop, want iedereen bij HVV'24 moet het gewoon naar z'n zin hebben. Dat is m'n doel." vrijdag 6 augustus 2021 y Maureen Arens in actie voor Nederland tijdens het EK wiel rennen vorig jaar in Plouay. foto DICK SOEPENBERG ORANGE PICTURES - Bruno Everaert (voorzitter) Bruno Everaert wordt opnieuw voorzitter bij HVV'24. eigen foto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 37