16 FAMILIEBERICHTEN Frederik Dieleman Freek Dieleman Sjaak Aalbregtse Kees Dees Jf J? Jeannette Snoeren uafv 'b cWesieinde/ - de/ cHZeAA/ 9tene/ ucw/ 't/ cWe&temde/ - de/ OVERLEDEN Dood gaan is geen zonde niet leven wel Leef! Er is ondanks alle goede zorgen van mijn vrouw, het gezin en vrienden, kennissen en de medische wereld, op 80-jarige leeftijd, een einde gekomen aan het leven van Marijke Dieleman-Blomme Jogchem Nadine, Bob, Sanne en Iris Correspondentieadres: Adriaan Walravenstraat 6 4543 AV Zaamslag De crematie heeft in verband met corona in beslotenheid plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Bram Dieleman - in herinnering - Neeltje Dieleman-Dekker Ania en Karei Evelien en Mark, Hanna Martijn Frits - in herinnering - Christiane Aalbregtse - Gijsel Verdrietig namen we kennis van het overlijden van mijn broer en mijn zwager echtgenoot van Jannie de Fouw We wensen Jannie, kinderen en (achterkleinkinderen veel sterkte. Maatje Dieleman-Dees Corrie Dees-Meertens en allen die ons zijn voorgegaan Irena Clementia Alicia de Smet-Van Driessen 12 mei 1958 - 20 mei 1958 Enige en algemene kennisgeving In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en trotse oma 'tenez echtgenote van Petrus van 't Westeinde Oostburg, 6 augustus 1941 Terneuzen, 3 augustus 2021 Frans Halsstraat 6 4507 CE Schoondijke Petrus Miranda Jan Claudia Laura Monique Ronald Sander Robbert Bregje Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wegens het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en oma zal onze landwinkel Schoondijke zaterdag 7 augustus gesloten zijn. Fam. Risseeuw - van 't Westeinde donderdag 5 augustus 2021 Voorgoed uit ons leven, maar voor altijd in ons hart. Diepbedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze lieve vader en trotse opa antiquair echtgenoot van Oostburg, t Bergen op Zoom, 18 december 1942 3 augustus 2021 Christiane Tiny en Kees Peter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Paus Leo XIII Straat 6 4631 EH Hoogerheide U kunt persoonlijk afscheid nemen van Sjaak op vrijdag 6 augustus tussen 19.00 en 19.30 uur in mortuarium Ter Duinen, O.L. Vrouw ter Duinenlaan 155, Ossendrecht. Het afscheid vindt plaats op maandag 9 augustus om 15.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, Bergen op Zoom. Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken is van ons heengegaan, onze zorgzame ma, schoonmoeder en oma Pine echtgenote van Arnold Louis Emiel de Smet (overleden op 1 januari 2020) Watervliet, Terneuzen, 19 oktober 1925 2 augustus 2021 Wachtebeke: Marie-Anne de Smet en Luc De Nijs Bart en Charlotte, Juliette, Henri, Céleste Gert en vriendin Koen en Nathalie, Ralph Roel en Chloé Elverdinge: Johan de Smet en Mieke Vergauwen Nele en Pedro, Warre, Niene, Leonore, Clément Oosteeklo: Frank de Smet en Marleen Cathelyn Peter en Karen, Louis, Edouard Tineke en Kevin, Lucas, Emma Assenede: Geert de Smet en Karin Verstraeten 12020 Dorthy en Tom, Emma-Lynn Bert, Mathis Eeklo: Annemieke de Smet Boekhoute: Ann de Smet en Dirk Claeys Ilse en Miguel, Mauro, Vigo Thomas Berchem: Luc de Smet en Luc Boogers Een bijzonder woord van dank aan haar artsen. Buurtzorg Hoek en aan alle medewerkers van SVRZ Ter Schorre. Ma is opgebaard in het uitvaartcentrum te Terneuzen, Bellamystraat 28c, alwaar gelegenheid is tot persoonlijk afscheid nemen op vrijdag 6 augustus van 18.30 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst zal in besloten kring zijn. Correspondentieadres: Posthoornstraat 6,4553 AA Philippine ZV En als ik doodga huil maar niet ik ben niet echt weg moet je weten 't is maar een lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas, als jij me bent vergeten... Lieve mama en oma Wij hopen datje nu je rust hebt gevonden na al die jaren. 'Wat wij samen beleefd hebben, worden mooie herinneringen" In liefde losgelaten Adriana Petronella Loon op Zand, 30 december 1943 f Hoek, 27 juli 2021 Terneuzen: Marijke en Marielle Terneuzen: Leon en Nathalie en kinderen Hengstdijk: MaryenEkrem Correspondentieadres: Grenulaan 2,4531 AA Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60