M FAMILIEBERICHTEN 17 ■N Wilhelmina Meliefste Bep Bostelaar - Willeboordse ^Qofineii^GlOiA&je Jaap Zoek féielc Jlizieïse - Veïmeïïis Dennis Dobbelaar Ifuk^ OVERLEDEN v/- 21 oktober 1940 (As we- say goodbye* to one of our own-, we may be lonely but we're not alone Bep Bostelaar-Willeboordse (Amemarie, (iesbeth, Joan-, (Attja-, 'Berm, IMayke, %erté, Marieke, Beter, Juêtfa, Tony, Tttert, Tstfmhu, (am, (Amtemieke, Suzanne, Jvok, Trik-Jm, Sotange, Krijno. Smadar, Trio, Trederique, IMarten-, Katasja-, Tronk. Na een mooi en zorgzaam leven is overleden onze tante en oud tante. Zij was de laatste van een generatie. Janf Piet Sjaak en Agnes Nel Kees en Willy Wilna en Philip Kinderen en kleinkinderen De moeilijkste vorm van liefhebben is afscheid nemen van degene van wie je zoveel houdt. We hebben afscheid genomen van mijn grote liefde, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa echtgenoot van Corrie Wijkhuys. 19 februari 1935 129 juli 2021 Corrie Jolanda en Nico Patricia en Jeroen Daniël, Ilena Angelina en Jorim Mara, Jens, Nola Samantha en Wilko Elin, Luna Sylvia en Herbert Jordi en Dèveny Melissa (in liefdevolle herinnering) Irislaan 21,4356 JH Oostkapelle We hebben in familiekring afscheid van Kees genomen. Een speciaal woord van dank voor het personeel van Egelantier 25 voor de liefdevolle verzorging van Kees. Jeanne Zoek - van Molenbroek Adriaan Pieter Vos Adrie Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een voltooid leven is overleden weduwe van Danker Lizierse in de leeftijd van 95 jaar. Familie Marijs - Lizierse Familie Vermerris - Feytel En verdere familie Goes, 2 augustus 2021 In verband met de huidige maatregelen zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Familie Marijs - Lizierse Amstelstraat 105,4388 RL Oost-Souburg donderdag 5 augustus 2021 PM 13 augustus 2021 Onze lieve mama en oma Bep is overleden. Wat heeft ze veel van ons gehouden en wat heeft ze veel voor ons gedaan. Altijd stond ze klaar om te helpen of was ze in voor een praatje. Niets was haar te veel. Wat zullen we Bep, haar liefde en haar zorgzaamheid missen. Dag lieve Bep, doei, doej, doejjj, daaag, daaaaaghh Dochter van Jan Willeboordse en Pieternella de Kraker Getrouwd met Hans Bostelaar Lieve mama en oma van René en Brigitte Nick, Noah, Santosh, Nalani Jan en Melissa, Henrik Ben en Ramona Carolina Esmeralda en Michel Nonna Maud De herdenking vindt plaats in besloten kring. Wij willen de medewerkers van team 't Zand en Scheldehof bedanken voor hun liefdevolle zorg voor Bep en ons. Nieuwe Oostersestraat 44,4331 TG Middelburg De moeder van onze lieve vriendin Esmeralda is overleden... We wensen Esmeralda, Michel, Nonna, Maud en familie veel sterkte liefs toe 't Liefste wat ik heb bezeten, 75 jaar de spil van mijn bestaan, vraag me niet dat te vergeten, maar gewoon weer door te gaan. Tot ons verdriet is mijn lieve, stoere en kunstzinnige man, onze (schoon) vader en opa overleden. We zullen jou ontzettend missen. Kapitein-luitenant-ter-zee (b.d.) Dordrecht, 14 oktober 1924 t Middelburg,2augustus2021 echtgenoot van Kinderen en kleinkinderen Ivon en At René Dick en Birgit Monique en Eddy Jaap en Anja Rebecca en Roberto Correspondentieadres: Coöperatie DELA,T.a.v. Familie Zoek Rucphensebaan 93B 4706 PH Roosendaal De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 augustus om 13.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar herinneringen op te halen in de koffiekamer. Met heel veel dank aan de professionele en liefdevolle zorg van team Maasbaai van Zorgstroom en dokter van Vijven van artsenpraktijk de Getijdenmolen. U was het die mijn nieren vormde, die mij weefde in de buik van mijn moeder. Ik loof u voor het ontzaglijke wonder van mijn bestaan, wonderbaarlijk is wat u gemaakt hebt. Ik weet het, tot in het diepst van mijn ziel. Psalm 139:13,14 Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de liefde die hij ons al die jaren heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve zeer zorgzame man, onze geweldige (schoon)vader en trotse opa in de leeftijd van 88 jaar. Vlissingen: M.C. Vos-Lindhoudt Oosterhout: Jan en Jolanda Martijn en Alicia Sint-Laurens: Frank en Heieen Bram, Thijs Oost-Souburg, 31 juli 2021 Correspondentieadres: Van Serooskerkelaan 15,4333 LS Middelburg De uitvaartplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. We ontvingen het verdrietige bericht van het onverwachte overlijden van de stiefvader van onze leerling Merel We wensen Merel en haar familie veel kracht en sterkte toe. Leerlingen en medewerkers van CSW Toorop Talentcollege COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41