l a Maak er een onvergetelijke zomer van! LEUKSTE 12/° bekijk alle uitjes op leukstetickets.nl/eropuit-pzc Iffj TICKETS.NL 22% Pathé midweekvoucher 30% 48% Bezoek Body Worlds in Amsterdam! Uoc-atLes door het hele la*>d\ uxsattes door het hele Un^i Amsterdam Canal Cruise Voor meer leuks deals, inspiratie en ujinacties volg ons op en 2 De zomerkriebels zijn volop aanwezig bij iedereen! We hebben weer zin gekregen om eropuit te gaan. Er is namelijk niets leukers dan samen herinneringen maken, of dit nu met je gezin is of met je partner. Je hoeft je deze zomer niet te vervelen, want er is genoeg te doen en te beleven in ons land! In deze bijlage vind je de leukste uitjes mét korting. Beleef een dag vol adrenaline in één van de avonturenparken of waan je in de wondere wereld van verschillende diersoorten bij één van de dierenparken. (Her)ontdek onze prachtige hoofdstad of boek alvast jouw verblijf bij Roompot voor een heerlijke nazomer. Blader snel verder om te zien wat er allemaal te doen is en maak er een onvergetelijke zomer van! KORTING KORTING KORTING £23^5 P.P. Onze Razende Reporter doet verslag van verschillende uitjes door heel Nederland. Lees het op leukstetickets.nl/razendereporter. De spanning neemt toe, je ziet de helikopter al aankomen, mensen instappen, andere mensen vol enthousiasme en met adrenaline uitstappen, de groundcrew neemt je mee voor jouw briefing en boardpass! De helikopter zet de landing in, nu is het jouw beurt! Na de vlucht is er de mogelijkheid om ook een ritje met de Segway te ervaren. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Ga gezellig met z'n tweeën, met vrienden of met het gezin een dag of avond naar de bioscoop bij Pathé! Het leukste uitje voor jong en oud. Bestel nu jouw voucher voor €8,50! Geldig op doordeweekse dagen van ma t/m do m.u.v. erkende feestdagen Deze aanbieding geldt voor een reguliere voorstelling ■Je ontvangt een e-mail met daarin persoonlijke, unieke vouchers Te verzilveren t/m 31 januari 2022. Amsterdam is een openluchtmuseum die het beste te bezichtigen is vanaf het water. De grachtengordel staat immers op de UNESCO Werelderfgoedlijst. Vaar daarom mee met de rondvaart van Stromma door de Amsterdamse grachten. Een uur lang trekken de vele bezienswaardigheden aan je voorbij terwijl je ondertussen kan luisteren naar de bijzondere verhalen over de hoofdstad en haar geheimen. De Amsterdam Canal Cruise vertrekt vanaf het Rijksmuseum, Centraal Station Bridge of van het Damrak, pier 6. Amsterdam, Noord-Holland Tickets zijn geldig t/m 30 september 2021. Het anatomisch museum BODY WORLDS geeft de bezoeker een kijkje in het menselijk lichaam op een bijzondere manier. In dit museum wordt de combinatie gemaakt met geluk. The Happiness Project vertelt het verbazingwekkende verhaal van ons eigen lichaam en de invloed van geluk op onze gezondheid. Het is erg interactief en educatief. Kom het ervaren. Het geeft plezier voor de hele familie. Amsterdam, Noord-Holland Tickets zijn geldig tot 31 oktober 2021.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46