T G) 0 dpg FAMILIEBERICHTEN 9 Simonna Celesia Leonarda Audenaerd - van Dam Tijs Huisman ■li' OVERLEDEN Henricus Petrus Theresia Korst Simonne Gerard Audenaerd Jacobus de Koeijer Papa's sterven niet ze glijden hooguit naar de overkant. Ze leven verder in wie blijft, in woorden en gedachten in verhalen, gevoel en tederheid. - Harry - echtgenoot van Johanna Cornelia Maria Jacobs Annelies en Jan Madelief Peer Wie je was, wat je deed en watje wist te geven, zal zonder einde in ons hart voor altijd verder leven. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma Monneke en zus weduwe van 07 - 08 - 1929 Westdorpe f30-07-2021 Terneuzen Evert en Ingrid Peter en Mari Michel en Stefanie Marjolein Achterkleinkinderen Familie van Dam Familie Audenaerd Sas van Gent, 30 juli 2021. Corr.adres: Westdam 74,4551 GE Sas van Gent De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. U kunt afscheid nemen van Simonne, in boven genoemd Familiehuis op donderdag 5 augustus om 18.30 uur. U kunt schriftelijk condoleren via: https://www.degeslooteneboom.nl/ online-livedienst-condoleanceregister Plony de Rooy-Warrens Co Alles is verder nog hetzelfde nu je er niet meer bent als van een oud schilderij spant de hemel zijn kleuren nog verder denk ik maar als ik goed luister dat het de nacht is die met ons praat Henk Huisman Met droefheid delen wij mede dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Bachten Dieke", van ons is heengegaan onze broer, schoonbroer, oom en oudoom in de leeftijd van 82 jaar. Oegstgeest: Frits Huisman Honne van Drooge Hoek: Jan Huisman Jannie Huisman-den Exter Rotterdam: Jaap Huisman in herinnering Terneuzen: Henk Huisman in herinnering Blaricum: Ton Huisman Marijke Huisman-de Vriend Neven en nichten Terneuzen, 30 juli 2021 Correspondentieadres: J. Huisman Rozenlaan 28,4542 CW Hoek Vanwege de huidige maatregelen zal de samenkomst met aansluitend de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. familieberichten maandag 2 augustus 2021 Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze trotse papa en opa Lepelstraat, 22 september 1926 Joke t Terneuzen, 29 juli 2021 Jacqueline en Martin Annemiek en Marcel, Nika, Daniel Inge en Lars-Jan, Sverre, Kasper Karin en Albert, Uerona, Lynn Anita en Willy Gijs en Elze, Bente, Teun Renske en Arjan, Fenne, Bram Stijn en Boglarka Marian en Jean-Pierre Sander en Femke, Klaas, Lou Elske en Alexander, Fien, Saar Marlieke en Abel, jonne Ineke en Albert Jasper Esther en Guus Jan en Caroline Camiel t Sanne en Rik Harry Churchilllaan 368,4532 MC Terneuzen. De plechtige uitvaartdienst zal in besloten kring plaatsvinden te Terneuzen. U kunt de dienst, donderdag 5 augustus om 10.30 uur, volgen via de livestream: https://kerkdienstgemist.nl/stations/2340-Emmauskerk U kunt schriftelijk condoleren via: https://www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst- condoleanceregister Onze speciale dank gaat uit naar dr. Menu en alle medewerkers van de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Enige kennisgeving Eindelijk ben ik bij mijn geliefden, na 9 jaar van zware strijd. Heden overleed weduwe van Edy de Rooy Terneuzen, 13 juli 1937 t Terneuzen, 25 juli 2021 Overleden oudersC.Warrens-Daelman F. de Rooy-d'Hont Familie de Baer-Martens Prunusstraat 11 4537 XM Terneuzen Naar wens van Plony, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar Huisarts dr. Razavy, Moniek de Buck van ZorgSaam en de Buren: Byamba Shahin Shahbazi en Rudy Gruson. Liefde is de vervulling van de wet. Thuis in zijn stoel, is na een periode van afnemende krachten van ons heengegaan, onze vader en opa weduwnaar van Janny de Koeijer-Klaver Schoondijke, 19 september 1933 Aardenburg, 30 Juli 2021 Wageningen: Tanja de Koeijer en Dale Rudrum Corijn, Janna Aardenburg: Rinco en Simone de Koeijer-van der Plas Sophie, Eva Abcoude: Aline de Koeijer Schoondijke: Tonny de Koeijer en Monique Franssens Esther, Miriam, Roos De herdenkingsdienst vindt plaats in besloten kring. De dienst is online, live en achteraf, te volgen op woensdag 4 augustus om 14.00 uur via: https://kerkdienstgemist.nl/stations/1541-Sint-Baafskerk Correspondentieadres: Isabelladijk 1,4527 PL Aardenburg Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52