-#£ 9 Jacobus Otte JUBILEUM Kees Fraanje Uen Fraanje - Geleedst OVERLEDEN Gerarda Jannetje Rottier - Gijzel Dennis Dobbelaar -Ko- Pieter Bakker Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, oma en 'oude' oma sinds 14 oktober 1984 weduwe van Jan Rottier in de gezegende leeftijd van 101 jaar. Aagtekerke: Hannie en Johan de Visser-Rottier Dirksland: Leen en Ada Rottier-de Koeijer Sommelsdijk: Chris en Adrie Rottier-Buskoop Biezelinge: Ada Rottier (in dierbare herinnering) Sommelsdijk: Gerdien en Hans Kamp-Rottier Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Serviceflat Vroonlande, Dirksland Correspondentieadres: Forsythia 3,3247 GB Dirksland Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 3 augustus van 19:30 tot 20:30 uur in de zaal van Vroonlande, Staakweg 5 te Dirksland. De rouwdienst zal in besloten kring plaatsvinden woensdag 4 augustus om 10.00 uur in de Rehobóthkerk, Olympiaweg 44 te Sommelsdijk. U kunt de dienst volgen via: www.hhgmiddelharnis.nl Aansluitend zal de begrafenis om circa 12.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Biezelingseweg 5 te Biezelinge. U wordt uitgenodigd om bij de begrafenis aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Geen bloemen 'uw vriendelijkheid zij alle mensen bekend'Fil. 4: 5 De dag na zijn 96e verjaardag overleed onze lieve vader en opa Sinds 26 oktober 2019 weduwnaar van Bep Otte-Lobbezoo 29 juli 1925 - 30 juli 2021 Marleen en Rienk Marret en Foppe Geesje en Ivo, Elisha, Micha, Aron Ries Reint en Annette Piet en Hanny Niels en Imelda, Bram, Lynn Stefan, Huub, Eef en Tessa JornenAnika Arie enArik Indrayani Gertjan en Karin Hannah en Patrick Jill en Yvonne, Zaja, Kes Onze dank en waardering gaan uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Weel in Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Willem Alexanderlaan 11,4461 TN Goes De dankdienst voor zijn leven wordt in besloten kring gehouden op woensdag 4 augustus om 13.00 uur in de Bethelkerk, Tulpstraat 2, 4461 NZ Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. De dienst is via livestream te volgen op kerkdienstgemist.nl, onder Vrije Evangelische Gemeente, Goes. maandag 2 augustus 2021 PM 2 augustus 1956 2 augustus 2021 zijn vandaag 65 jaar getrouwd! Hartelijk gefeliciteerd namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen. 'Want het leven is mij Christus en het sterven is mij gewin' Filippenzen t21 29 juli 2021 Verdrietig zijn wij nu de stiefvader van onze klasgenote Lotte onverwacht is overleden. We wensen Lotte en alle nabestaanden heel veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Klas Hlc, mentoren Linde Cantrijn Caroline Mondeel Afdelingsleider Leonard van Moolenbroek CSW Van de Perre Na een mooi en liefdevol leven heb ik deze wereld verlaten. Treur niet, het is goed zo. Ik ben bij Hans. 22 juli 1934 Vlissingen 130 juli 2021 sinds 4 november 2012 weduwnaar van Hans Hofman Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Dag lieve Piet, we gaan je verschrikkelijk missen. Cobi en Willy Roelse - Hofman Elvira en Andreas van den Dries - Roelse Jelmer en Zoë Ewout Djente Monique en Ronald Gillesse - Roelse Devika en Tim Nando Het afscheid zal, naar de wens van Piet, in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 254,4381WN Vlissingen COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29