FAMILIEBERICHTEN 17 7^JUBILEUM Leu/RCjh - VerwuAë/ Wik. OVERLEDEN Dennis Dobbelaar Dennis Dobbelaar J.W. Kopmels Rens Maas Jan Willem Kopmels Leo Kwist Leo Kwist 70 jaar getrouwd jGM/RCjh e-tv - Jos Verdurmen Laurens Marinus Jan Met veel respect voor hoe hij zijn leven geleefd heeft en grote waardering voor de goede begeleiding vanuit Gors hebben wij afscheid genomen van onze vriend We wensen de familie veel kracht toe. De Zonneveldclub: Mientje (in herinnering) Tineke en Paul Willy en Jan (in herinnering) Leo Daan en Dorien Johanna Elisabeth Olijslager - Peene zaterdag 31 juli 2021 PM Maandag 2 augustus a.s. vieren onze ouders, groot- en overgrootouders hun platina huwelijksfeest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand Jacob Valckestraat 17 Hand in hand. Geen woorden, maar daden Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Hij overleed in de leeftijd van 44 jaar. Romêe Jan en Cora Michel en Christel Anne, Lieke Jessica Merel, Lotte 28 juli 2021 Correspondentieadres: Schepenenlaan 272,4336 AN Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Er wordt een digitale verzameling gemaakt met herinneringen aan Dennis. Wij zouden het fijn vinden als je je persoonlijke herinnering aan Dennis met ons deelt via: https://herinnering.dela.nl/dennisdobbelaar "En toen werd het stil" Ooms en Tantes: Ina (in herinnering) Addie en Leendert (in herinnering) Hans en Eveline Rita en Frans (in herinnering) Neven en nichten Middelburg, 28 juli 2021 Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Veronique Verdurmen- Serrarens. Wij wensen Veronique, Joris, Lukas, Clalre en verdere familie kracht toe om dit grote verlies te dragen. Namens het bestuur, directie en collega's van ZLTO Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Echtgenoot van Joke Kopmels - Langeler L.J. Moerland - Kopmels J. Moerland J.A. de Broekert - Kopmels P.C. de Broekert A.J. Kopmels M.N. Kopmels - Gijzel A. Langeler - Kopmels GJ. Langeler P. Harthoorn - Kopmels C.A. Harthoorn Neven en Nichten Toch nog onverwacht is rustig in zijn slaap overleden mijn lieve maatje, onze stoere papa en trotse opa. Wij zijn verdrietig, maar vooral dankbaar voor wie hij was en wat hij ons gegeven heeft. Kortgene, Wolphaartsdijk, 6 maart 1954 28 juli 2021 Connie Maas-Wesdorp Rob Annemiek Sam,ü Roel Ivy Charlotte Mark Correspondentieadres: Villa Novastraat 38,4471 AN Wolphaartsdijk Gezien de huidige omstandigheden zal de afscheidsdienst op dinsdag 3 augustus om 11.00 uur in besloten kring plaatsvinden. De dienst is te volgen via: kerkdienstgemist.nl/stations/ 137-Vrije-Evangelische-Gemeente-Goes Niets blijft zo als het is Na een periode van afnemende gezondheid, hebben wij toch nog snel afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa In de leeftijd van bijna 85 jaar. Kloetinge: Joke Kopmels - Langeler Amsterdam: Yvonne Kopmels Jeroen van Gerven Mateo, Aurelio Kapelle: Rob Kopmels Joyce Kopmels - Plomp Bas, Roos 28 juli 2021 Correspondentieadres: Kapelseweg 41 4481 PC Kloetinge Wij nemen in besloten kring afscheid. HEERE, maak mij bekend mijn einde, en welke de mate mijner dagen zij: dat ik wete, hoe vergankelijk ik zij. Psalm 39 vers 5 (onberijmd) Bedroefd geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, door de HEERE op Zijn tijd van ons is weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Jo sinds 15 mei 1998 weduwe van Willem Olijslager in de leeftijd van 93 jaar. Middelburg C. J. Peene - Zwemer Neven en nichten In liefde gedenken we hen die ons zijn ontvallen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum "Eben - Haëzer", met name afdeling "De Horizon" voor de goede verzorging. Zorgcentrum Eben - Haëzer Middelburg, 29 juli 2021 Correspondentieadres: J. Moens Molendijk 59 4339 AC Nieuw- en Sint Joosland De rouwdienst wordt gehouden op D.V. dinsdag 3 augustus om 12.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.15 tot 12.35 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. U kunt de dienst ook volgen via: www.terhoogekerk.nl. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is een kunst om mensen te laten leven Het is een kunst om mensen los te laten 15-09-1960 t 29-07-2021 Donderdag hebben wij afscheid moeten nemen van onze bewoner, Leo. Wij hopen dat hij de rust heeft gevonden waar hij zo naar verlangde. Cliënten en medewerkers GOTS locatie Nassaulaan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41