18 FAMILIEBERICHTEN Henk van de Pas Leo Kwist OVERLEDEN Jos Verdurmen Jos Verdurmen Jos Verdurmen /7\ '\V«V Jos Verdurmen Jos Verdurmen Dennis Dobbelaar Dennis Dobbelaar Jos Verdurmen Met veel respect voor hoe hij zijn leven geleefd heeft en grote waardering voor de goede begeleiding vanuit Gors hebben wij afscheid genomen van onze vriend We wensen de familie veel kracht toe. De Zonneveldclub: Mientje (in herinnering) Tineke en Paul Willy en Jan (in herinnering) Leo Daan en Dorien Leo Kwist 15-09-1960 29-07-2021 Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, dan komt de tijd dat het einde goed is. Verdrietig, maar met mooie herinneringen hebben wij met liefde losgelaten en afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze allerliefste behulpzame pap, schoonvader en opa Kruiningen, Middelburg, 22 april 1948 28 juli 2021 Na ruim 50 jaar samen ga ik je heel erg missen Joke van de Pas-Paauwe Jylka en Erik Mats, Jinte Suan en Enrico Riva, Bodhi Correspondentieadres: Wijdauplantsoen 21 4337 VJ Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. zaterdag 31 juli 2021 Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze vriend Wij wensen Veronique, Joris, Lukas, Claire en familie veel sterlde en kracht toe. Mare en Ellen, Gino en Nicole, Peter en Angie, Epke en Janneke, Ewald en Esther, Dimitri en Barbara en alle kinderen Met veel verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Veronique en Joris, Lukas, Claire en de familie heel veel sterkte toe. George en Yvette Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze collega Veronique Verdurmen- Serrarens. Wij wensen Veronique, Joris, Lukas, Ciaire en verdere familie kracht toe om dit grote verlies te dragen. Namens het bestuur, directie en collega's van ZLTO Wij zijn verslagen en verdrietig omdat plotseling is overleden ons zeer gewaardeerd bestuurslid Geen mens is zo aanwezig als jij nu wordt gemist. Wij vonden jou leuk zoals je was, je echtheid, waarheid, humor en betrokkenheid. Van grote waarde in onze stichting. Groot was je belangstelling, inzet en enthousiasme. Dat gaan wij heel erg missen. Op dit verdriet nooit voorbereid, wensen wij Veronique, Joris, Lukas en Ciaire en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Stichting Scouting 't Jagertje Hulst, Peter, Renate, Odette en Steven Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid tevens ouder van onze leden Joris, Lukas en Ciaire. We zijn Jos zeer dankbaar voor zijn inzet en enthousiasme. Wij wensen zijn vrouw Veronique, de kinderen en familie veel sterkte toe. Leden, leiding, bestuur en alle vrijwilligers van Scouting 't Jagertje Hulst. Hand in hand, Geen woorden, maar daden Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Hij overleed in de leeftijd van 44 jaar. Romée Jan en Cora Michel en Christel Anne, Lieke Jessica Merel, Lotte 28 juli 2021 Correspondentieadres: Schepenenlaan 272,4336 AN Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Er wordt een digitale verzameling gemaakt met herinneringen aan Dennis. Wij zouden het fijn vinden als je je persoonlijke herinnering aan Dennis met ons deelt via: https://herinnering.dela.nl/dennisdobbelaar "En toen werd het stil Ooms en Tantes: Ina (in herinnering) Addie en Leendert (in herinnering) Hans en Eveline Rita en Frans (in herinnering) Neven en nichten Middelburg, 28 juli 2021 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van vader van onze leden Joris, Lukas en Ciaire. Wij wensen hen en hun moeder Veronique de komende tijd veel sterkte en kracht toe. Leden en leiding van RA 89, Verkenners en Gidsen van Scouting 't Jagertje Hulst. ZV Het is een kunst om mensen te laten leven Het is een kunst om mensen los te laten Donderdag hebben wij afscheid moeten nemen van onze bewoner, Leo. Wij hopen dat hij de rust heeft gevonden waar hij zo naar verlangde. Cliënten en medewerkers Gors locatie Nassaulaan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 132