'GIJS IS DE EERSTE MAN DIE MIJ BEVREDIGT' BY De Liefde 'Mensen slaan steil achterover als ik vertel dat Sven altijd heeft geweten dat ik via Second Love seks heb met andere mannen. Ik heb nooit stiekem gedaan. Ik bedreef de liefde zelfs in onze logeerkamer terwijl hij thuis was. En dat vond hij prima. We wonen negen jaar samen en Sven en ik hebben al jaren geen seks meer. Hij heeft er gewoon veel minder behoefte aan dan ik. Mijn eerste seksmaatje was Pierre. Hij was al achttien jaar met zijn vrouw en had ook allang geen seksleven meer met haar. We hebben een paar heerlijke maanden gehad, maar Pierre begon zich schuldig te voelen tegenover zijn vrouw en wilde naar mijn zin te weinig af spreken. Eens in de twee weken, dat vind ik te weinig. Het was Pierre die voorstelde een third love te zoeken. Sven vond het best. Dat werd Gijs. En het wordt nu zo serieus tussen Margo (46) heeft een broer-zusrelatie met Sven (59). Via Second Love vond ze de onvermoeibare Gijs (57) en werd smoorverliefd. Gijs en mij dat Sven en ik uit elkaar gaan en Gijs zijn vrouw verlaat. Ik heb Gijs geselecteerd uit de meer dan vijftig reacties die ik binnen een paar dagen kreeg. Ik zette een paar eisen in mijn profiel: dat ik alleen mannen zocht die een relatie hebben, dat ik alleen seks wilde. Ik gaf precies aan welke penislengte en woonplaats mijn voorkeur had, en ook dat ik niet van tatoeages, rokende mannen en piercings houd. Ik schreef erbij dat ik niet uit was op onenightstands maar echt iemand zocht om regelmatig mee te vrijen. Ik vind het supergeil om op Second Love te neuzen; er zitten veel meer mannen dan vrouwen op die site. Het is een snoepwinkel waarin ik mag grabbelen. Gijs is geweldig. Hij is de eerste man die mij echt bevredigt en mijn enorme lust aankan. Meestal zijn mannen weleens toe aan een kwartiertje pauze, hij niet. Hij gaat maar door, net als ik. We spraken af dat we zouden stop pen als een van ons verliefd zou worden. We werden echter allebei smóór - stoppen lukte echt niet. Toen de kriebels begonnen hebben we elkaars telefoonnummers gewist, maar we hielden het nog geen week vol. Nu ik Gijs ken, weet ik wat ik mis bij Sven: aandacht, gesprekken, humor, zorgzaamheid, energie. Gijs is het op zijn beurt beu de verzor ger en sfeermaker te zijn in zijn gezin. Sven heeft er verdriet van, maar begrijpt dat hij mij niet kan geven waar ik behoefte aan heb. We hebben een broer-zusrelatie. De eerste tijd hadden we heus wel seks, maar gespetterd heeft het nooit. Ik legde me daarbij neer omwille van onze kinderen van 22 en 20. Sven, die in mijn leven kwam na de scheiding van hun vader, was een goede bonuspapa. Nu de kinderen groter zijn, kies ik voor mezelf. Ik ervaar met Gijs dingen waarvan ik niet wist dat ze bestonden. Nooit eerder ben ik zo verliefd geweest. De vonken spatten ervan af. Gijs is de opwindendste man ever, Sven de minst jaloerse.' MEZZA 45 De echte namen van Margo, Sven en Gijs zijn bij de redactie bekend. Ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 125