-r dpg •ll FAMILIEBERICHTEN 17 Jacob Frangois Burger Lena Maria Verduijn-Bouwens DANKBETUIGING familieberichten C'estfini... -Jaap- Voor uw medeleven bij het overlijden van - van? zeggen wij u hartelijk dank. Het sterkt ons te weten hoeveel Lies voor velen betekend heeft. familie van Kruijssen familie Mast Juli 2021 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. media vrijdag 30 juli 2021 ZV Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en over-opa Wemeldinge, 2 februari 1937 Goes, 25 juli 2021 Goes: Leida Burger-Bickelmeijer Goes: Jack en Cora Burger-de Koning Aileen en Vincent, Aaron, Lukas Emiel en Thais Niels en Soizick, Émynn Huijbergen: Hans Burger en Tirza Brouwer Ginger Greg Oost-Souburg: Paul en Monique Burger-Toerse Evi en Thomas Indy Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle ondersteuning door onze huisarts dokter Gevaert en het team van SVRZ Erasmuspark. Troelstralaan 348, 4463 XZ Goes Op verzoek van Jaap heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Jannis Abraham Verduijn t Groede, 6 juni 1925 Hulst, 26 juli 2021 Breskens: Jan en Carla Rieneke en Herrold Iris, Stijn Ellen en Serge in liefdevolle herinnering Luuk, Manon in liefdevolle herinnering Karin en Sven Cas, Siem Breskens: Ina en Freddy in liefdevolle herinnering Roeland en Astrid Jochen en Annemarie Floortje, Thomas Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van de Seniorenkliniek Al van de Blauwe Hoeve te Hulst voor de liefdevolle verzorging. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Port Scaldis 1-51,4511 DA Breskens COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owvwv.familieberichten.nl SLUITTI3DEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 61