COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Wïlhelmina de Keijzer - Adam OVERLEDEN Berendina (Bea) van Loo - Moraal OVERIGE BERICHTEN Bea van Loo - Berendje de Beer - Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat in de gezegende leeftijd van 102 jaar is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Franqois de Keijzer 11 maart 1919 Middelburg 27 juli 2021 Cees in liefdevolle herinnering Hannah Frans en Hannie kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Watersniphof 43 4332 CR Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid te nemen op zaterdag 31 juli van 16.00 tot 16.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Wij als gezin nemen, voorafgaand aan de crematie, in besloten kring afscheid. Yamila Mol Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I info@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persoonCijke uitvaart begeleiding Het adres voor een respecWof afscheid - 1 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten donderdag 29 juli 2021 PM Aan het roer dien avond stond het hart en scheepte maan en bosschen in zich in en zeilend over spiegeling van al wat het geleden had voer het met wind en schemering om boeg en tuig voorbij de laatste stad. Gerrit Achterberg Een uniek mens is vredig aan haar laatste reis begonnen weduwe van Gerard Cornelis van Loo in de leeftijd van 99 jaar. Frank Jan van Loo Gert Jan en Mariska Ingrid Konings 27 juli 2021 Correspondentieadres: Ravelijn de Groene Jager 50 4461 DJ Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op maandag 2 augustus om 14:30 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na afloop is er een informeel samenzijn in de lounge van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging van Bea. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van de dochter van onze collega. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Ron, Joyce, Luna en verdere familie, die wij heel veel sterkte toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Directie en personeel Maritiem Service Yerseke BV ZORG Peter Butler Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekende, moeten wij afscheid nemen van onze onvergetelijke en lieve tante Jan en Paula van Renssen Ellen en Harry van Zantwijk kinderen en kleinkinderen Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl t® 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41