lïlario Lieve lïlario. lïlario Aïm Lieve lïlario 12 FAMILIEBERICHTEN Lieve McwiO; Johnny van de Voorde Mario Arens Mario Arens Mario Arens OVERLEDEN Adriana Anske Bernouw-Molewijk Rob van Damme Tonny Jansen woensdag 28 juli 2021 ZV In onze gedachten was je. In onze gedachten ben je. In onze gedachten zul je altijd blijven. Na een lange dappere strijd is op veel te jonge leeftijd overleden mijn lieve man, onze fantastische papa, zorgzame zoon en schoonzoon 9 maart 1973 22 juli 2021 Manuela Arens-de Jonge Deborah en Stan Fabienne Pa en Ma Arens Pa en Ma de Jonge Kinderdijk 29 4571 SX Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Voor altijd in ons hart! Patrick, Marjolein, Brian en Quinty We wensen Manuela, Deborah Stan en Fabienne kracht toe om dit grote verlies te dragen. Patrick Jaco Marjolein -Jolien Jou te kennen was fijn, jou te missen doet ons pijn. Wij zijn in gedachten dicht bij Manuela, Deborah, Stan en Fabienne. Ellen Jacques Anja Mark Marieke Piet En kinderen Wat gaan we je missen. Wilco Sandra Robin Bastian Emma Tobias Afgelopen donderdag bereikte ons het droevige bericht van het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Sinds 2008 was Mario binnen ons bedrijf werkzaam als Hoofdoperator in de afdeling Salpeterzuur Utilities. Met Mario verliezen wij een betrokken medewerker. We wensen Manuela, Deborah en Stan, Fabienne, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Woorden schieten te kort. We zijn geraakt en verdrietig door het veel te jong overlijden van onze fijne en gewaardeerde collega Ondanks dat we wisten dat Mario ziek was, kwam het afscheid toch nog heel snel. Dank voor de jaren dat we collega's waren. Wij wensen Manuela, Deborah en Stan, Fabienne, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Productie- en onderhoudsteam afdeling Salpeterzuur Utilities Yara Sluiskil B.V. Bewonderenswaardig hoe jij de laatste anderhalf jaar dapper hebt gestreden. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze schoonbroer Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer vader van Fabienne en Deborah, oud-leerlingen van de Warande. We wensen Manuela, Fabienne, Deborah en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verschrikkelijke verlies. Namens bestuur van Scholengroep Probaz, personeel, ouders en leerlingen van PCBS De Warande, Axel We've still got the blues for you In liefde losgelaten Hij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Laszlo, Sammy, Jaimy en de kleinkinderen Brenda Met zijn favoriete muziek en op zijn eigen manier zullen wij hem herdenken. Correspondentieadres: van Cantfortstraat 11,4537 PD Terneuzen Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat Is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en schoonmoeder echtgenote van Jan Bernouw 115-11-2012 Eindhoven t Middelburg 23-05-1924 25-07-2021 Vlissingen: Leo Bernouw Hellevoetsluis: Ad Bernouw Aleid Bernouw-van Daatselaar De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. De laatste twee jaren van haar leven woonde onze moeder in zorginstelling 't Gasthuis, locatie Johan Wilhem Thibautstraat 31 te Middelburg, waar ze goed verzorgd werd. Alle medewerkers heel hartelijk dank voor alles. Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 90 4382 KB Vlissingen Samen leven, samen zorgen, voor d'n hof en voor elkaar. Als je dan ineens alleen staat, is dat vreemd en mis je haar. Nu zul jij haar weer ontmoeten en voor altijd samen zijn. Natuurlijk zullen wij je missen, maar dat idee verlicht de pijn. Net 5 maanden na het overlijden van zijn lieve vrouw moeten wij nu afscheid nemen van weduwnaar van Jo van Damme-Gommers een dag voor zijn 91 e verjaardag is hij overleden. Roger en Maria Jac en Bea Familie Gommers Familie van Damme Axel, 26 juli 2021 Correspondentieadres: Sweelinckplein 3 4571 XP Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZDeVurssche, afd. Kiekuut voor alle goede zorgen en aandacht. Diepgetroffen en confuus hebben wij afscheid moeten nemen van We wensen onze collega Stella en hun zoon Kevin veel kracht en sterkte toe. Namens Hendriksen Tandtechniek We gaan onze buurman, vriend en zeilmaatje enorm missen. Chris, Nancy en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60