'Het wordt tijd dat we ze een keer verslaan' immr 2 II Ti Meer vrijheid in het quarantainehotel Tweetal trekt aandacht recherche met gedrag tijdens aanslag Drukte op het water Restauratie De Nachtwacht Walcheren Sportzomer Leeuwinnen in kwartfinale tegen wereldkampioen Verenigde Staten Succesvol protest NOC*NSF bij IOC en Japanse regering De waterpolosters moeten zich om 11.20 uur tegen Spanje zien te herstellen van een nederlaag in het eerste duel met Australië. 1688 555530 woensdag 28 juli 2021 21°C Imposant en toch zo kwetsbaar: een vijftien meter lange gewone vinvis ligt levenloos op de Goese Kade in Terneuzen. Vermoedelijk op zee aangevaren en vervolgens op de boeg helemaal meegesleept tot in de haven van Terneuzen. Dierenartsen voeren vandaag een autopsie uit op het dier, waarvan op basis van de lengte wordt aangenomen dat het nog jong was.zeeland 4 'Iedereen zou verplicht een cursus moeten volgen' Vrijwel direct nadat Peter R. de Vries werd beschoten, verschenen op sociale media schokkende film pjes, waarop te zien was dat De Vries op de grond lag en werd ge holpen door omstanders. De film pjes werden daarna via met name Whatsapp door heel Nederland ge stuurd. Het politieonderzoek richt zich uiteraard op de opdrachtgevers en uitvoerders van de aanslag, maar daarnaast wordt ook onderzoek ge daan naar de makers van deze vi deo's. ,,Als je maximale aandacht wilt, dan doe je dit. Dan zorg je dat er meteen shockerende video's het in ternet overgaan. Het vermoeden bestaat dat de mannen gewoon klaarstonden", aldus een bron. Op camerabeelden van cafés in de straat, gemaakt door beveili gingscamera's, is te zien dat twee mannen in het grijs gekleed rustig Als je maximale aandacht wilt, zorg je meteen voor shockerende video's achter De Vries aanlopen als hij door de Lange Leidsedwarsstraat richting zijn auto loopt. Opvallend is dat ze beide hun telefoon pakken, zonder daar iets mee te doen. Alsof ze hun camera direct bij de hand wilden hebben", stelt een bron. Op een foto die vanuit een hoog raam is genomen, waarop te zien is dat De Vries wordt geholpen door omstanders, zijn de twee goed zichtbaar. Ogenschijnlijk rustig lopen ze langs het lichaam van De Vries. ,,De bewegingen van die twee zijn zeer onnatuurlijk en hebben onze na drukkelijke aandacht", vertelt een bron. Weblog GeenStijl plaatste eerder al een artikel, waarin vraag tekens werden geplaatst bij de ge dragingen van het tweetal. »P3 Hoe komt dat gat eigenlijk in de trommel? NEDERLANDERS VANDAAG Tom Dumoulin probeert om 07.00 uur zijn rentree te bekronen met een olympische medaille. Wisselvallig en koel weer NieuwindePZCapp: il Altijd op de hoogte van het 1 weer op jouw locatie Prijs €2,85 Geen krant ontvangen? pzc.nl/service/bezorging g Wat een knaap 'Mannen stonden klaar om De Vries te filmen' ZEELAND 2 De politie houdt er sterk reke ning mee dat in de Lange Leid- sedwarsstraat in Amsterdam twee mannen klaarstonden om het lichaam van Peter R. de Vries te filmen nadat hij was neergeschoten. Dat zeggen goed ingevoerde bronnen rondom het onderzoek tegen deze krant. Yelle Tieleman Rotterdam —Bron P21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 1