O FAMILIEBERICHTEN 13 Jacobus Johannes de Regt Ko de Regt Ko Roza Cornelis Frieda Ko Karei de Smit Willy Verplanke COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten dinsdag 27 juli 2021 Tot het laatste wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven, blijft voor altijd in ons voortleven. Dankbaar voor al die liefde, vrolijkheid en energie die hij ons heeft gegeven, nemen wij met intens verdriet afscheid van mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader, opa en ouwe opa echtgenoot van Lucie de Regt-van Hootegem Biervliet, 16 oktober 1939 Biervliet, 23 juli 2021 Lucie Peter en Marion Amelie Annique en Erwin Eveline en Martijn, Fleur, Jules Stephan en Inge Sandert en Stijnt Chantal en Marijn Martine en Rudi Matthijs Tim Oliviert Brent Noortje Saskia en Marnix Joris Michiel Kirsten We zullen in besloten kring afscheid nemen van Ko. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Correspondentieadres: IJzendijkseweg 7,4521GX Biervliet Met ontsteltenis namen wij kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze gewaardeerde collega en grondlegger van ons bedrijf op 23 juli 2021 Als grondlegger heeft Ko vele jaren zijn beste krachten bij het ontstaan van ons bedrijf gegeven. De laatste jaren kwam hij nog regelmatig met ieder een praatje maken en was hij geïnteresseerd in het reilen en zeilen van de firma, want stilzitten was geen optie voor hem. Wij wensen zijn gezin en nabestaanden veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers De Regt Conveyor Systems B.V. In verband met de uitvaartplechtigheid zal ons bedrijf op vrijdag 30 juli 2021 gesloten zijn. Verdrietig, maar met zeer veel bewondering, gaan we jou blijven herinneren als krachtig, gezellig en vooral gepassioneerd mens. Bedankt voor alles, de mooie momenten, de leerzame momenten, de mooie reizen, de gezelligheid, de ongekende passie en strijdlust. we gaan je enorm missen, elke Full Pull is er één voor jou! Green Spirit Team Peter Henk Koen Jack Angelo Joost Jeffrey Roy Stephan Thijs Groot is de leegte die jij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Dankbaar dat zij zo Lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat onze lieve ma, oma en oma'tje thuis in haar vertrouwde omgeving is overleden... weduwe van Graauw en Langendam, 12 september 1926 t Hulst, 23 juli 2021 Stekene: Jacques en Ellyt de Smit-Weemaes Cindy en Jordy, Lias Temse: Fred en Riet de Smit - van Heese St Jansteen: Peter en Marina de Smit - Crombeen Naomi en Benjamin, Max Kevin en Carmen, Nina, Sem, Maud Correspondentieadres: Blaauwe Hofke 10 4561 NV Hulst In verband met alle geldende maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van ma te nemen. We hopen op uw begrip hiervoor. Degene die ik liefheb verliet ik, om degene die ik liefhad terug te zien. Volop in het leven staand is onverwacht overleden Pharaïlde Silvia Seraphina Maria de Rijcke-Reyniers weduwe van Robert de Rijcke Eede, 11 april 1933 Terneuzen, 24 juli 2021 Aardenburg: Dian en Johan Ellen en Kevin Filou, Kadée Thomas en Danielle Eeklo: Corriet en Patrickt Middelburg: Wim en Marja Lubasja Pjotr Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Weststraat 75,4527 BS Aardenburg Geniet van je vlucht en vlieg maar heel de wereld rond, nu van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoonpa en hele lieve opa in de leeftijd van 73 jaar Echtgenoot van Antoinette Verplanke - de Wever Jeffrey en Gaitan Viënna Mariska en Jeffrey Jerney Vinny Stacey Schoondijke, 21 juli 2021 Beatrixstraat 28 4507 AL Schoondijke We hebben naar de wens van Willy in besloten kring afscheid genomen. Ik ben mijn kinderen en kleinkinderen dankbaar voor de steun die wij hebben ontvangen. Ook dank aan dokter van der Maas, medewerkers van Zorgsaam Thuiszorg Breskens en de medewerkers van De Nachtzon. Condoleren kan op www.denachtzon.nl Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 61