Jacob Jan Bras Jaco Jan Bras 12 FAMILIEBERICHTEN -Jaco Jan Goes, 31 maart 1966 Wemeldinge, 20 juli 2021 van Langevelde-Rouw OVERLEDEN Anneke Mol Jaco Jan Bras RA Jaco Jan Bras RA Marja van Puijvelde-d' Hondt Jozef van Puijvelde Enige en algemene kennisgeving Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is overleden onze lieve ma, oma en overgrootoma 19 augustus 1929 21 juli 2021 Weduwe van Cees van Langevelde Els - Robbie Ilona - Myrthe Sven - Melissa, Ravi Jozien - Eric Karin - Jelle, Norah, Lucas Ilse Marinus-Jan - Annet Dave, Jason Ina - Jack Tim Thoey, Mila, Boris, Jip 42 Correspondentieadres Pijnboomstraat 18,4537 VP Terneuzen De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Tot onze diepe droefheid is na een periode van afnemende krachten door de HEERE van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Janna Louisa Klaassen-Nieuwenhuijse weduwe van Gelein Klaassen in de leeftijd van 91 jaar. Terneuzen: Wim Klaassen Hannie Klaassen-Jansen van Rosendaal Loes en Roland - Monica, Giel, Laura Frank en Eline - Jean-Paul, Anna, Gitte Gert en Janneke - Guido, Renske, Naomi, Lucas Marieke en Henk - Maurits, Heidi Caroline en Peter TerneuzenJeannet van Maren-Klaassen Harry van Maren Jan en Lieneke - Anrielie, Wouter, Benjamin, Heidi Annelies en Joan Cora en Jeroen - Evi, Seth Linda en Jelle - Mare Geert en Willeke Bert Herman Achterberg:Lianne van Laar-Klaassen Ton van Laar 26 juli 2021 correspondentieadres Watermunt 8 4533 RC Terneuzen Vrijdag 30 juli is er vanaf 10.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Ge meente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna om D.V. 10.30 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'ZorgSaam Bochten Dieke 'voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van Mario van der Sluis Onze gedachten gaan uit naar zijn lieve dochters Gianna en Gigi en zijn partner Salima. We wensen hen en verdere dierbaren van Mario, veel sterkte toe met dit enorme verlies. Directie en medewerkers van Stichting Prokino Kindercentrum 'Juultje Zaamslag' Hij had nog zoveel plannen. Hij wilde nog zoveel doen. Ineens was het voorbij, 't Is niet meer dan, maar toen. Wij zijn verbijsterd en intens verdrietig dat volkomen onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn broer, zwager en onze oom Kapelle: Den Haag: Barger Compascuum: Sluis: Marleen en Huib Dalebout-Bras Christiaan Dalebout Lara Minnaard Marijn Dalebout Elianne van Klaveren Elias Dalebout Lynsey Scherbeijn Correspondentieadres: Ooststraat 56,4421 EC Kapelle In verband met de geldende restricties zal de plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Wij verliezen in Jaco Jan een plezierige en zeer gewaardeerde collega die altijd bereid was om iedereen met raad en daad terzijde te staan. Wij zijn hem zeer dankbaar voor zijn belangrijke inzet voor onze organisatie. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Vuyk Accountants Adviseurs Petro en Joanne Vuyk en medewerkers Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Vele jaren mochten wij als bedrijf gebruik maken van zijn kennis en expertise. We zullen hem blijven herinneren vanwege zijn professionaliteit op zijn vakgebied en grote loyaliteit. Wij wensen de achtergebleven betrekkingen kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens directie en medewerkers van Zuidwest Bedrijfsadviseurs BV: John van de Velde Huib Knuist Kruiningen, 26 juli 2021 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Dankbaar zijn wij voor de werkzaamheden die hij in alle professionaliteit als accountant voor onze organisatie heeft verricht. Wij herinneren hem als een kundig en toegewijd persoon. Wij wensen zijn naasten sterkte en troost toe. Namens aandeelhouders, directie en medewerkers ZIB Investments Beheer B.V. H.J. van Koeveringe Nathalie Oosterlinck-IJsebaert Coos van den Ouden Middelburg, 26 juli 2021 Iemand missen hoort erbij Het hoort bij ieders leven Je denkt terug aan hoe het was En huilt of lacht dan even Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama en trotse omaatje echtgenote van Graauw en Langendam, 29 juli 1943 t Terneuzen, 23 juli 2021 Jozef van Puijvelde Jolanda Kyano Petra en Serge Amy Schuttershof 23,4537 BS Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. dinsdag 27 juli 2021 ZV Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega Anneke was werkzaam als medewerker Welzijn bij SVRZ 't Verlaet in Westdorpe. Zij werkte bijna 20 jaar bij SVRZ. Wij hebben Anneke leren kennen als een fijne collega met een warm hart voor de bewoners. We zullen haar missen. Onze gedachten gaan uit naar haar levenspartner Rudi, kinderen en haar naaste familieleden. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe. Namens collega's, bewoners en vrijwilligers, Piet Huijzers, locatiemanager SVRZ De Blide, De Redoute 't Verlaet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60