Ad Wattel t'Mm FAMILIEBERICHTEN 13 Yamila Mol Yamila Ben van Megen dinsdag 27 juli 2021 Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van onze allerliefste, mooie en dappere dochter, zus, schoonzus en kleindochter Soes, 1 augustus 1997 Soes, 23 juli 2021 Annemarie Ron Joyce Luna Julian Oma Mol Correspondentieadres: Hollanaiaplein 11-11,4461 ST Soes De afscheidsdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst volgen op donderdag 29 juli vanaf 14.00 uur via www.uitvaartzorgcentrum.nl. "Voor altijd in ons hart" Heel verdrietig zijn wij om het onverwachte overlijden van ons lief nichtje "Wat je in je hart bewaart raak je nooit kwijt" Wij leven mee met haar ouders Annemarie en Ronnie, en haar zus Luna en haar vriend Julian. Haar ooms en tantes: Henk t Laura f en Ronald Hans en Ellen Marcel en Mariëlle Mar ja en Wil Haar nichten, neven en achternichtje: Chloë, Joost en Nola, Cynthia en Jan Rik en Sosia, Lorenzo en Joyce, Orlando Jessika, Justin t, Annelien, Matthijs, Lennart en Anne. Onze goedlachse en muzikale broer, zwager en oom is overleden. -Hij genoot van het leven- 24-9-1961 25-7-2021 Soes: Wim Anita Veere: Peter Betsie Oostkapelle: Hannie Hans Neven en nichten Correspondentieadres: Wim Wattel, Solda Meirstraat 57,4463 DD Soes De afscheidsbijeenkomst is op vrijdag 30 juli vanaf 14.30 uur te volgen via de livestream www.deuitvaartlive.nl/wattel We bedanken de medewerkers van de Westerhof voor hun jarenlange liefdevolle verzorging en toewijding aan Ad. Verder van de wereld weg Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje Ad Wattel Wij wensen iedereen die Ad liefhad, veel sterkte met dit verlies. Medebewoners, begeleiders en vrijwilligers van de Westerhof, Philadelphia Vlissingen PM Ten einde is dit wellicht nog 't meest: Te kunnen zeggen: het is even Tussen twee stilten luid geweest Dag zonnestraaltje Schijn maar op ons Terwijl wij het leven vieren Zoals jij dat had gewild Onbeschrijfelijk verdrietig, maar ook intens dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, geven wij u kennis dat veel te jong, maar rustig en in het bijzijn van ons allemaal, is overleden mijn lief maatje, onze liefste mamzie en onze allerliefste Ooms 3 december 1953 24 juli 2021 We gaan je zo missen! Baan Batelaan sr. Mariëlle en Gunnar A/1 ara, Elin en Bian Baan jr. en Marleen Mitchell en Sofie Bene en Nadia Bir De afscheidsbijeenkomst voor genodigden vindt plaats op donderdag 29 juli 2021 Aansluitend om 13.45 uur brengen wij Carla vanaf haar geliefde woning naar de begraafplaats aan de Zoekweg in Vrouwenpolder. Wij willen aan iedereen, die afscheid van Carla wil nemen, vragen een erehaag te vormen in de Schoolstraat en daarna mee te lopen naar de begraafplaats. Carla hield van 'kleurig en fleurig' en van heel veel bloemen. Dorpsdijk 37, 4354 AB Vrouwenpolder dÉJli I Lieve man, vader en opa 22 juli 2021 Na vele mooie tochten in je leven ben je nu begonnen aan je laatste etappe. Bedankt voor je onvoorwaardelijke liefde. We zullen je missen Hetty Ignas Mariëlle Tom en Leo Robbert en Eef Annemieke en Henk Denise en Levi Rentmeester/aan 35, 4336 ED Middelburg COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owvwv.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41