t 12 FAMILIEBERICHTEN C Wil Murre-van der Voort Maatje Geldof-Marijs Cees Langedijk Elisabeth Dieleman -van der Wilk Betsie Marinus Paauwe IN PLAATS VAN KAARTEN Na een bij tijd en wijlen roerig leven is onze lieve moeder en oma op 86-jarige leeftijd rustig ingeslapen echtgenoot van Huib Murre Wij zullen haar herinneren als een krachtige, creatieve vrouw die volop van het leven heeft genoten. Edmond en Marny Arietta en Pieter Madeion en Wouter Middelburg, 25 juli 2021 Correspondentieadres: Oude Diep 6 4465 AD Goes Wil is opgebaard in het mortuarium van 'De Haven', Paardenmarkt 8 te Yerseke. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 28 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid vindt in familiekring plaats. 22 juli 2021 De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Erg verdrietig, maar in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na en periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder, oma en 'Oma Maatje' sinds 5 augustus 2001 weduwe van Lein Pieter Geldof in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Arnemuiden: Lein en Marianne Marcella en Jan Marianne en Jeffry Willemijn en Mark Kimberly Renz en Marieke Lieke, Sep Nicky en Danielle Sven, Ronja, Yvar Arnemuiden: Klaas en Ria Marlinda en Dominique Celyna, Levy Claudia Jaylano Charlene en Remco Naomi, Railey, Kensey Middelburg, 23 juli 2021 Correspondentieadres: Schoolstraat 53,4341 AH Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis te Middelburg, voor alle goede zorgen. Onze moeder en oma is opgebaard bij Lein en Marianne, Schoolstraat 53, Arnemuiden. De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden te Arnemuiden. Tot onze diepe droefheid is na een periode van afnemende krachten door de HEERE van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Janna Louisa Klaassen-Nieuwenhuijse weduwe van Gelein Klaassen in de leeftijd van 91 jaar. Terneuzen: Wim Klaassen Hannie Klaassen-Jansen van Rosendaal Loes en Roland - Monica, Giel, Laura Frank en Eline - Jean-Paul, Anna, Gitte Gert en Janneke - Guido, Renske, Naomi, Lucas Marieke en Henk - Maurits, Heidi Caroline en Peter Terneuzen: Jeannet van Maren-Klaassen Harry van Maren Jan en Lieneke - Annelie, Wouter, Benjamin, Heidi Annelies en Joan Cora en Jeroen - Evi, Seth Linda en Jelle - Mare Geert en Willeke Bert Herman Achterberg:Lianne van Laar-Klaassen Ton van Laar 26 juli 2021 correspondentieadres: Watermunt 8 4533 RC Terneuzen Vrijdag 30 juli is er vanaf 10.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in het kerkgebouw van de Gereformeerde Ge meente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna om D.V. 10.30 uur de rouwdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'ZorgSaam Bochten Dieke'voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. dinsdag 27 juli 2021 PM Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt. Dan is leven niet meer leven. Dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Voor de wereld was Cees één van de velen, voor ons was hij de hele wereld. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa IJmuiden, 18 maart 1935 f Goes, 22 juli 2021 Als liefde zoveel jaar kan duren, dan moet het wel echte liefde zijn. 62 jaar. Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Medeoprichter van de V.O.Z. Erelid van de FotoGroep Goes. Goes: Miep Langedijk-Veldhuijzen Antwerpen: Jaap Langedijk Ivo Gilot 's-Heer Hendrikskinderen: Gerard Langedijk Floorien Langedijk-Tavenier Mark Stijn Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. De Zouterij 8, 4461ZV Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 29 juli om 11.00 uur in de H. Maria Magdaienakerk, aan de Singelstraat te Goes. U kunt deze dienst volgen via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van bovengenoemde kerk. Na de dienst zal Cees naar het crematorium overgebracht worden. Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Tot het einde toe zelfstandig is rustig overleden onze tanteen oma Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Diana en Henk Elise Jelmer Correspondentieadres: Polderweg 1,4416 RE Kruiningen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Echtgenoot van Katalin Paauwe - Dosa Geboren te Hoedekenskerke, 12 december 1944 Overleden te llieni (Roemenië), 25 juli 2021 Nelly Kesselaar- Paauwe (in herinnering) Rinus Kesselaar Kees Paauwe Matty Paauwe - Kruys Voorberge Betsy van der Weele - Paauwe Jan van der Weele Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40