r Jacob Jan Bras Jaco Jan Bras FAMILIEBERICHTEN 11 -Jaco Jan Goes, 31 maart 1966 Wemeldinge, 20 juli 2021 Hendrikje van den Berg-Moen JV. £versdijk &sersdijk-c3Carels£ Martina Pieternella Bakx-Post Tineke Tineke Bakx-Post JUBILEUM Vandaag, 27 juli 2021, zijn 60 jaar getrouwd! Hartelijke gelukwensen van de kinderen en kleinkinderen. OVERLEDEN Lieve moeder rust zacht ik ga je missen Wilma weduwe van Frans Bakx Jaco Jan Bras RA Jaco Jan Bras Een lange weg heb je afgelegd, veel heb je gegeven. Je was moe, je bent nu naar Leo toe. Rotterdam, fGoes, 22 december 1931 24juli 2021 weduwe van L.E. van den Berg Kwadendamme: LeotineenAd Middelburg: Elbert en Els Oudelande: Dirk Goes: Annemieke en Henk Lewedorp: Han en Corinda Goes: Leon en Connie Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar Dr. van de Werff en Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle zorg. Goes, 24 juli 2021 Correspondentieadres: Scheldestraat 102,4461 ES Goes De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 30 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Jaco Jan Bras Jaco Jan Bras RA dinsdag 27 juli 2021 PM Tl Lieve (o)ma wij zijn dankzij jouw liefde en zorgen geworden wie we zijn. Je blijft en hoort bij ons voor altijd, waar je ook bent. Zeer bedroefd maar met mooie en onuitwisbare herinneringen aan haar hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moederen oma Vlissingen, 15 april 1938 Vlissingen, 22 juli 2021 Sandra en René Misha en Jeroen Meike Correspondentieadres: Grieglaan 4- 4384 MC Vlissingen Op dinsdag 27 juli tussen 19.00 en 19.30 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Op donderdag 22 juli kregen wij het trieste bericht dat na een kort ziekbed is overleden, onze lieve zus, schoonzus en tante Nel Post Els Boone-Post Chris Boone Greta Post- in liefdevolle herinnering Neven en Nichten Tineke rust in vrede, dat heb je verdient. Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Vele jaren mochten wij als bedrijf gebruik maken van zijn kennis en expertise. We zullen hem blijven herinneren vanwege zijn professionaliteit op zijn vakgebied en grote loyaliteit. Wij wensen de achtergebleven betrekkingen kracht en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens directie en medewerkers van Zuidwest Bedrijfsadviseurs BV: John van de Velde Huib Knuist Kruiningen, 26 juli 2021 Hij had nog zoveel plannen. Hij wilde nog zoveel doen. Ineens was het voorbij, 't Is niet meer dan, maar toen. Wij zijn verbijsterd en intens verdrietig dat volkomen onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn broer, zwager en onze oom Kapelle: Den Haag: Barger Compascuum: Sluis: Marleen en Huib Dalebout-Bras Christiaan Dalebout Lara Minnaard Marijn Dalebout Elianne van Klaveren Elias Dalebout Lynsey Scherbeijn Correspondentieadres: Ooststraat 56,4421 EC Kapelle In verband met de geldende restricties zal de plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Wij verliezen in Jaco Jan een plezierige en zeer gewaardeerde collega die altijd bereid was om iedereen met raad en daad terzijde te staan. Wij zijn hem zeer dankbaar voor zijn belangrijke inzet voor onze organisatie. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Vuyk Accountants Adviseurs Petro en Joanne Vuyk en medewerkers We zijn diep getroffen door het overlijden van onze oud collega, waarmee wij nog vaak samenwerkten. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. WEA Zeeland Accountants Adviseurs Directie en medewerkers Erg geschrokken en ook verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze volleybalvriend en lid Hij was bijna 30 jaar enthousiast lid van onze vereniging. Wij gaan hem erg missen en wensen zijn familie en vrienden troost bij dit verlies. Volleybalgroep en bestuur van gymvereniging Willen-ls-Kunnen-Wemeldinge Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Dankbaar zijn wij voor de werkzaamheden die hij in alle professionaliteit als accountant voor onze organisatie heeft verricht. Wij herinneren hem als een kundig en toegewijd persoon. Wij wensen zijn naasten sterkte en troost toe. Namens aandeelhouders, directie en medewerkers ZIB Investments Beheer B.V. H.J. van Koeveringe Nathalie Oosterlinck-IJsebaert Coos van den Ouden Middelburg, 26 juli 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 39