Otolift installeert trapliften door het hele land Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland €750, 1 5 jaar Korting Stuur mij een gratis brochure Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Met een uitgebreid netwerk van meer dan 100 eigen monteurs installeert trapliften- fabrikant Koninklijke Otolift zijn trap liften in heel Nederland. Door het hele land helpt het bedrijf mensen die moeite hebben met traplopen om langer thuis te blijven wonen. In de meer dan 50 jaar dat Koninklijke Otolift trapliften maakt, installeert en on derhoudt, is het aantal monteurs flink uit gebreid. Hierdoor is het ook mogelijk om klanten een landelijk servicenetwerk aan te bieden dat 24 uur per dag en 7 dagen per week beschikbaar is. Ook het assortiment is door de loop van de jaren uitgebreid. Daardoor biedt het bedrijf nu een oplossing voor vrijwel elke trap. Het is zelfs mogelijk om de traplift aan de binnenzijde van de trap te plaatsen, waardoor de brede kant van de treden vrij blijft. Het meest verkochte model, de Oto lift Modul-Air, beschikt daarnaast over de dunste enkele rail ter wereld. Levenslange garantie Wat niet veranderd is bij de trapliftenfa- brikant is de gedrevenheid om klanten zo goed mogelijk te helpen. Een traplift be tekent voor de gebruikers namelijk dat zij langer thuis kunnen blijven wonen in hun vertrouwde omgeving. Koninklijke Otolift werkt daardoor continu aan het verbete ren van de verschillende trapliftmodellen. Ook gebruikt het bedrijf alleen hoogwaar dige materialen en voldoen alle trapliften, nieuw en tweedehands, aan de NEN-EN 81-40, de Machinerichtlijn en de eigen, strengere, norm. Het vertrouwen in de trapliften is zo groot dat klanten met een onderhoudscontract zelfs van levenslange garantie genieten. Altijd maatwerk Elke traplift van Otolift is een maatwerk product, of het nu om een nieuw of een tweedehands exemplaar gaat. De traplift past zo perfect op de trap, maar sluit ook aan bij de wensen van de klant. Tijdens een vrijblijvend thuisadvies kunnen de moge lijkheden besproken worden. Een thuisad vies biedt daarnaast het voordeel dat de klant een vrijblijvende offerte ontvangt met de exacte kosten voor de traplift. Om de traplift zo goed en zo compact mo gelijk te kunnen plaatsen, meet een adviseur van Otolift de trap nauwkeurig op met een zelf ontwikkelde inmeet applicatie. Binnen twintig minuten tijd is de trap tot op een tiende van een millimeter nauwkeurig op gemeten. En via de virtual reality (VR) app laat de adviseur meteen zien hoe de traplift er op de trap uit komt te zien. Een traplift van Koninklijke Otolift Bent u benieuwd of een traplift van Ko ninklijke Otolift ook de ideale oplossing is voor uw situatie? Vraag dan gratis een bro chure aan of maak een afspraak voor een vrijblijvend thuisadvies. Kijk op www.oto- lift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd Gratis garantie t/m 31-08-21 Naam Adres Postcode/plaats Telefoon dunste ra.il ter otOlift &nke(e wereldl Advertentie KONINKLIJKE -V TRAPLIFTEN Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 14