Theo de Witte - D/um - Michael Thompson Cornelia Simonse - de Koster 9 Jacoba Johanna Vercijs-Traas nfïn mensenlinQ IÉ Michael Thompson Marjo Doelman mensenlinq.nl Andries Abraham Dieleman Karin Thompson In liefde en herinneringen Blijft al het mooie voor altijd bewaard Omdat missen niet voorbijgaat Omdat liefde niet verjaart In liefde losgelaten onze lieve, vriendelijke, bescheiden en meelevende moeder, oma en overoma - Corrie - weduwe van Jan Simonse 's-Gravenpolder, f Heinkenszand, 10 december 1931 23juli 2021 Lian en Sjaak Marius en Ankie, Thijs, Raff, Vivian Rosan en Ditmar, Sara Stefan en Chantal, Lieke Rene f, Lonie en Johan Jeffrey en Mirke, Noud Meivin en Wouter Joeri en Joy Petra en Hans Anouk en Tim, Fenna Wessel Correspondentieadres: Goudsbloemstraat 22,4451 LN Heinkenszand De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 29 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand. Met dankbaarheid voor wat zij voor onze familie heeft gedaan hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Simonse - de Koster Opgewekt en zorgzaam, nooit klagend, zo bleef je tot het eind van je leven. We danken in het bijzonder Lian en Sjaak, Petra en Hans en Lonie voor hun liefdevolle zorg. We wensen hun en hun naaste familie veel sterkte. Broer, zussen, schoonzussen, neven en nichten Intens verdrietig zijn we, nu door de Heere van ons is weggenomen, onze zeer geliefde moeder, oma en opoe sinds 19 maart 2016 weduwe van Gilles Vereijs Krabbendijke, 7 maart 1932 Yerseke, 23 juli 2021 Dochter van Cornelis Traas f en Johanna de Bourgraaf f Goes: Leunie Vereijs en Sheriff Jawo Gieleo, Quinten Oosterland: Joan en Jaap Kik-Vereijs Willeke en Mark, Zarah, Evalynn Gilles en Heieen, Livia Kruiningen: Adri en Leen Otte-Vereijs Davy en Zwanelien, Elena Giraldo Robert Correspondentieadres: Familie Otte, Gatenisse 35,4416 HT Kruiningen Onze moeder en oma ligt opgebaard bij Adri en Leen, Gatenisse 35 te Kruiningen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 27 juli van 19.30 uur tot 20.30 uur. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Moerzichtvoor alle goede zorgen. COLOFON Familieberichten Inspiratie en informatie rondom overlijden maandag 26 juli 2021 ZV Niet onverwacht, maar voor ons te vroeg, is overleden mijn man en vader echtgenoot van Yolanda de Witte - de Cuijper Hulst, 22 mei 1950 Hulst, 19 juli 2021 Yolanda Ivo en Maartje De crematiedienst heeft, op Theo's verzoek, in stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Jacob Catslaan 55 4561 U Hulst In onze gedachten was je. In onze gedachten ben je. In onze gedachten zul je altijd blijven. Op 23 juli 2021 is geheel onverwacht overleden mijn broer in de leeftijd van 67 jaar. Rein Correspondentieadres: Kijkuit 18 4571 PE Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Enige en Algemene Kennisgeving Met intens verdriet in mijn hart heb ik mijn grote liefde moeten laten gaan. Fair winds and a following sea my love. 1 januari 1944 121 juli 2021 Michael is, volgens zijn wens, in besloten kring gecremeerd. "For the voyage is done And the winds don't blow We zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van ons Koorlid Als oud-gezagvoerder van de Engelse koopvaardij was Michael een welkome aanwinst voor ons koor. Michael wist als geen ander de juiste snaar te raken wanneer hij als 'Shantyman" zijn shanties ten uitvoer bracht. We wensen Karin en overige familieleden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor Jaap Pop, voorzitter Albert Kloosterboer, secretaris Vlissingen, 21 juli 2021 Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Zij heeft haar jarenlange ziekte moedig en bewonderenswaardig gedragen. Wij wensen Jan, Suzanne en Niek, Lisa en Jesper Gods kracht en nabijheid toe. Ans en Gerard Stapper Anneke en Stoffel bij de Vaate Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53