8 FAMILIEBERICHTEN Wilhelmina Dieleman - Neels oma Dieleman Mariette Josette van Wonterghem OVERLEDEN Piet Bakker Piet Geelhoedt Adrianus Elshout We staan niet altijd stil bij het woord 'samen'. Maar het is een groot gemis als 'samen' uitje leven is. Strijdbaar tot het einde is overleden mijn lieve man echtgenoot van Jannie Hamelink Hij is 85 jaar geworden. Jannie Bakker-Hamelink Jan - in herinnering - 23 juli 2021 Beethovenstraat 2 4571 CP Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Het is tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen. kijk naar me uit in de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is, kijk dan naar me uit en houd van me zoals ik van jullie gehouden heb. Moegestreden heeft Theo de regie uit handen gegeven Theo Augustinus Maria Bogaert Ossenisse, 8-7-1934 t Terneuzen, 24-7-2021 Terneuzen: G. Bogaert t C. Bogaert-de Rooij Hulst: M. de Booij-Bogaert t J. de Booij t Chatham (Can): M. du Puy-Bogaert A. du Puy t Wychen: P. Bogaert E. Bogaert-de Bot Veghel: K. Bogaert t M. Bogaert-Mannaert Breda: J. Roudijk-Bogaert T. Roudijk t Eindhoven: E. Bogaert t Neven en nichten Correspondentieadres: Hobokenstraat 337 4826 EE Breda De crematie zal in besloten kring plaatsvinden Onze dank gaat uit naar het team van SVRZ Ter Schorre R14 voor hun inzet en goede zorg. Adriana Maria Jansen-Leijs - Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende gezondheid, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma in de leeftijd van 84 jaar. Krabbendijke: M. Dieleman Oost-Souburg: Frank en Annie Dieleman Marijn en Heieen Nelleke en Martijn Pieter en Irene Wilma en Johan Marieke en John Franpois en Alinda Harmen en Miriam Bart Arnemuiden: Emmy en Jan Marijs Tineke en Frenk Ronnie en Annie Lenneke en Sander Els en Paul Peter en Merilyn Jos en Debby Krabbendijke: Alice Dieleman Davey Miriam Marsha en achterkleinkinderen 22 juli 2021 Kerseplein 19,4413 EV Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. dinsdag 27 juli van 19.30 tot 20.30 uur in de rouwkamer van Begrafenisverzorging Dorst, Markt 12 te Kruiningen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 28 juli om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Deze dienst is eventueel ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. De toespraak op de begraafplaats is ook te beluisteren viawww.dorstbegrafeniszorg.nl/meeluisteren Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve, betrokken oma en overoma Sterke de Heere opa, onze ouders en ons allen in dit verlies. Marijn en Heieen Erika, Frans, Joas, Anna, Inge, Emma, Pieter, Marit, Naomi Nelleke en Martijn Julian, Frank, Anna Pieter en Irene Tom, Lucas, Nina Wilma en Johan Amber, Sven, Ralf, Mirthe, Rhodé, Jesse Marieke en John Linde, Pierre, Veerle, Jens Franpois en Alinda Levi, Jade, Siem, Vinz Harmen en Miriam Raf Bart Tineke en Frenk Wesley, Esther Ronnie en Annie Job, Rosalie, Jurre, Finn Lenneke en Sander Delano, Justin, Noel Els en Paul Amy, Steven, Daan (in liefdevolle herinnering), Levi Peter en Merilyn Milan, Esmay Jos en Debbie Thomas Davey Miriam Marsha Krabbendijke, 22 juli 2021 Enige en algemene kennisgeving Degenen die ik liefheb, verlaat ik, om diegene die ik liefhad terug te vinden. Het is goed zo, rustig is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van 10-04-1921 f 19-07-2021 Zelzate (B) Sas van Gent Rudi en Anne Sebastiaan Vincent Meivin Michiel en Naomi, Bas Sas van Gent, 20 juli 2021 Corr.adres: Amaliastraat 6,4551 HP Sas van Gent Het afscheid, waarna crematie, heeft naar ma haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van loute voor de goede vei van ons moeder, oma. De Redoute voor de goede verzorging Onze oud-collega is overleden. Piet was een sterke persoonlijkheid, recht door zee, een gewaardeerde medewerker waar je op kon rekenen. Wij wensen zijn dochters Petra en Mariska en andere dierbaren veel sterkte met dit grote verlies. Management en oud-collega's van ICL-IP Terneuzen BV Zo kort na het overlijden van Tonny moeten wij nu afscheid nemen van mijn lieve vrouw, moeder, onze schoonmoeder en oma echtgenote van Anthonie Jansen Hoek, 20 december 1937 f Terneuzen, 23 juli 2021 Anthonie Tonny f en Stella Simon en Angela Kleinkinderen Ferdinand Bolstraat 86 4532 HT Terneuzen De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuizorg, wijkteam Ferdinand Bol, voor alle goede zorgen en aandacht maandag 26 juli 2021 ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52