Josephus Johannes Aerssens 8 FAMILIEBERICHTEN Janna Maria de Bokx - de Waard Wilhelmina Dieleman - Neels oma Dieleman OVERLEDEN John John Aerssens "Ome Johnny John Aerssens Piet Geelhoedt Janny Michael Thompson Michael Thompson Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en vol goede herinneringen, laat ik u weten dat rustig is ingeslapen mijn geliefde man Ruim 67jaar waren we samen, wat zal ik hem missen Vlissingen, 18 september 1928 t Goes, 22 juli 2021 Oost-Souburg Nel Aerssens-Buijs Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. Mevrouw N. Aerssens-Buijs Postbus 8046 4330 EA Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Verdriedg om zijn overlijden, maar heel dankbaar dat we samen zoveel mooie dingen hebben beleefd Jopie Poppe Annet en Christian Pioch-Kooiman Valérie Anthony Alexia Marco en Inge Kooiman Noa Marco Sem Lynn Met verdriet, maar vooral met warme herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van Anneke en Rinus Zwigtman Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Adriaan Gilles de Bokx in de leeftijd van 78 jaar. Jaap - Jan en Elin Jort, Ocker, Liv Mark en Adele 23 juli 2021 Correspondentieadres: Dorpsstraat 13,2935 AA Ouderkerk aan den IJssel De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende gezondheid, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma in de leeftijd van 84 jaar. Krabbendijke: M. Dieleman Oost-Souburg: Frank en Annie Dieleman Marijn en Heieen Nelleke en Martijn Pieter en Irene Wilma en Johan Marieke en John Franfois en Alinda Harmen en Miriam Bart Arnemuiden: Emmy en Jan Marijs Tineke en Frenk Ronnie en Annie Lenneke en Sander Els en Paul Peter en Merilyn Jos en Debby Krabbendijke: Alice Dieleman Davey Miriam Marsha en achterkleinkinderen 22 juli 2021 Kerseplein 19,4413 EV Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. dinsdag 27 juli van 19.30 tot 20.30 uur in de rouwkamer van Begrafenisverzorging Dorst, Markt 12 te Kruiningen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 28 juli om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Deze dienst is eventueel ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. De toespraak op de begraafplaats is ook te beluisteren viawww.dorstbegrafeniszorg.nl/meeluisteren Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve, betrokken oma en overoma Sterke de Heere opa, onze ouders en ons allen in dit verlies. Marijn en Heieen Erika, Frans, Joas, Anna, Inge, Emma, Pieter, Marit, Naomi Nelleke en Martijn Julian, Frank, Anna Pieter en Irene Tom, Lucas, Nina Wilma en Johan Amber, Sven, Ralf, Mirthe, Rhodé, Jesse Marieke en John Linde, Pierre, Veerle, Jens Franfois en Alinda Levi, Jade, Siem, Vinz Harmen en Miriam Raf Bart Tineke en Frenk Wesley, Esther Ronnie en Annie Job, Rosalie, Jurre, Finn Lenneke en Sander Delano, Justin, Noel Els en Paul Amy, Steven, Daan (in liefdevolle herinnering), Levi Peter en Merilyn Milan, Esmay Jos en Debbie Thomas Davey Miriam Marsha Krabbendijke, 22 juli 2021 Karin Thompson maandag 26 juli 2021 PM Onze oud-collega is overleden. Piet was een sterke persoonlijkheid, recht door zee, een gewaardeerde medewerker waar je op kon rekenen. Wij wensen zijn dochters Petra en Mariska en andere dierbaren veel sterkte met dit grote verlies. Management en oud-collega's van ICL-IP Terneuzen BV Enige en Algemene Kennisgeving Met intens verdriet in mijn hart heb ik mijn grote Liefde moeten laten gaan. Fair winds and a following sea my love. 1 januari 1944 121 juli 2021 Michael is, volgens zijn wens, in besloten kring gecremeerd. "For the voyage is done. And the winds don't blow We zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van ons Koorlid Als oud-gezagvoerder van de Engelse koopvaardij was Michael een welkome aanwinst voor ons koor. Michael wist als geen ander de juiste snaar te raken wanneer hij als 'Shantyman" zijn shanties ten uitvoer bracht. We wensen Karin en overige familieleden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor Jaap Pop, voorzitter Albert Kloosterboer, secretaris Vlissingen, 21 juli 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28