16 FAMILIEBERICHTEN Joy Elisabeth de Ru-Oorthuys OVERLEDEN Ellen Kreft Willem Reindert Karei Gaal Annie de Lege Hans de Leeuw Willy Pantus Gerrie van den Hoek Gerrie van den Hoek Gerrie Peterse-Nas Marjan Werts "Wat overblijft zijn slechts herinneringen" Na een moedige strijd, is mijn zus, schoonzus en tante rustig ingeslapen Ellen Kreft-Sturm Gillis en Karin Sturm Amanda en Lennart Mark Na een dappere strijd is op veel te jonge leeftijd overleden, onze zorgzame nicht Ellen Andrie (in herinnering) en Matty Ineke en Bram Elly en Peter Jacolies en Kees Bert (in herinnering) Tot ons groot verdriet is overleden onze allerliefste moeder en oma Arend de Ru -in liefdevolk herinnering- Paramaribo Geersdijk 27 november 1946 21 juli 2021 Oestgeest Minke en Diederik Loek, Homme Rotterdam Jochem en Marit President Kennedylaan 71 4334 EH Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken Hof 't Seijs en landgoed BJjckholt voor de warme en liefdevolle verzorging van on%e moeder. Veel te jong is overleden mijn lieve vrouw en lieve mama. Wat zullen we haar vreselijk gaan missen. 5 september 1970 - 21 juli 2021 Leon Kreft Melanie Kreft en de dieren Mijn vrouw, mama wordt in besloten kring begraven. Correspondentieadres: Poolsterstraat 23 - 4356 BV Oostkapelle Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. In liefde losgelaten echtgenoot van broer van Anniet en Ria Den Helder, 11 maart 1931 tTerneuzen, 21 juli 2021 Terneuzen: Anna Gaal-de Lege Den Bosch/Utrecht: Erik en Kristina Antony Terneuzen: Edith en Erik Daniël en Wendy, Dilano, Kyano, Mauro Nigel Davy en Denise, Milan, Noëlle Portugal: Edwin en José Amsterdam: Erna en Joyce Helen David Rodenbachstraat 103,4532 CX Terneuzen In verband met alle geldende maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van Willem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. >[\l KlOET|/W;p Ons bereikte het droevige bericht dat op 87 jarige leeftijd is overleden betrokken lid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging Kloetinge Enige kennisgeving Het is mooi geweest Het is goed zo Op 21 juli hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overoma Heinkenszand, 25 december 1924 t Heinkenszand, 21 juli 2021 Riet en Piet van den Berg-van Damme Johan en Joke van Damme-Traas Kees van Damme Ineke en Rinus van der Borgt-Polderdijk Fred en Marja Polderdijk-Blommers Anita Polderdijk Ben Polderdijk en Klaudia Huige Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Neerpolderseweg 108 A 36 3381JV Giessenburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden in de aula van rouwcentrum De Bevelanden te Goes. l/l/e zijn de medewerkers van SVRZ Hof Rietzanger dankbaar voor de liefdevolle zorg. zaterdag 24 juli 2021 PM Diep geschokt en intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve, betrouwbare en zorgzame vriend Wij delen dit grote verdriet met Vera, kinderen, familie en vrienden die Gerrie nu moeten missen. Martin en Jolanda den Boer Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Verbijsterd en erg verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze vriend Wij wensen Vera, Robin, Jai, Sophie, Hannah, 'tante' Catrien en alle naasten veel kracht en sterkte toe. Maurice Lisette Erik Corine Elmar Kerkwerve, 19 juli 2021 Twee werkende handen die liggen nu stil Met groot verdriet delen wij u mede dat is overleden mijn innig geliefde echtgenote, onze zorgzame moeder en fantastische oma Nijmegen, 9 augustus 1940 t Goes, 16 ju li 2021 Piet Peterse Marcel Björn, Bente Marken Maaike Erik, Anne, Ruud Correspondentieadres: M.D. de Grootstraat 124,4461WG Goes Op verzoek van Gerrie heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de doktoren de heer en mevrouw Slager, de cardioloog dr. Rademaker en de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig laten wij u weten dat onze lieve, bijzondere en gastvrije zus, schoonzus en tante na een kort ziekbed is overleden Valkenswaard Middelburg 18-04-1939 17-07-2021 Zij was 41 jaar gelukkig getrouwd met haar geliefde Jan Sturm t 2011 Familie Werts Familie Sturm Correspondentieadres: agwerts@home.nl De uitvaart heeft in verband met de coronamaatregelen in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40