IK HOOR HAAR EIERSTOKKEN RAMMELEN' BY De Liefde Nico: 'Als we in bed liggen fluistert Wendela steeds vaker in mijn oor: 'Hoor je mijn ramme lende eierstokken?' Ik voel me dan altijd een enorme boeman, spelbreker, en eigenlijk een lul. Ik zorg dat ik niet in haar klaarkom. Ze zegt dat de pil haar ziek maakt, het spiraaltje ziet ze niet zitten, dus ik neem zelf mijn maat regelen. Voor het zingen de kerk uit. Ik ben superverliefd op Wendela. De eerste keer dat we elkaar zagen, zes jaar geleden op Pinkpop, wisten we dat we hét voor elkaar waren. We vreeën daar meteen op een veldje in de openlucht de sterren van de hemel. Nooit heb ik betere seks gehad dan met Wendela. Omdat zij in Enschede woonde en ik in Rotterdam, zagen we elkaar de eerste jaren niet vaak. Tijdens een vakantie in Grieken land, drie jaar geleden, besloten we samen een huis te zoeken in het midden van het land. Dat hebben we gevonden. Ons huis is 'ruim en comfortabel' te noemen, het is het type 'doorzon' en we hebben een tuin waarin Wendela zich enorm kan uitleven. Ik help haar daarbij en zij leerde me koken. We toveren dagelijks gezamenlijk gerechten uit het reper toire van Ottolenghi en Jamie Oliver op tafel. Alles helemaal perfect, zou je zeggen. Vrien den en familie roepen dat het tijd is voor een Zijn vriendin wil een gezin, Nico (33) moet er niet aan denken. 'Hoe harder iedereen roept dat ik zo'n leuke vader zou zijn, hoe harder ik denk: nee.' volgende stap, ze krijgen zelf allemaal kinderen en Wendela smacht ernaar met mij aan een gezin te beginnen, maar ik kan het niet. Wil het niet. Echt niet. We hebben er eindeloos over gepraat, en hoe meer we het erover hebben, hoe duidelijker het mij wordt dat ik geen nageslacht wil. Hoe harder iedereen roept dat ik een leuke vader zou zijn, hoe harder ik denk: nee! Deze wereld is echt beter af zonder nazaten van mij, dat weet ik zeker. Misschien komt het doordat ik een vorm van autisme heb waardoor ik eigenlijk liever alleen ben. Het heeft niets met mijn liefde voor Wendela te maken. Ik vind haar mooi, slim, lief, geestig. Ze is de ideale vrouw en zal ongetwijfeld ook een geweldige moeder zijn. Dat gun ik haar. Ik gun het haar zelfs zo dat ik heb besloten een punt achter onze relatie te zetten, want inderdaad, ik hoor die eierstokken rammelen en ik zou het mezelf ontzettend kwalijk nemen als zij niet de kans krijgt moeder te worden. Het doet pijn, natuurlijk, enorm, want ik vind haar heerlijk en houd van haar. Ik vind de gedachte dat een ander met haar verder gaat nauwelijks te verkroppen, maar het moet. Ik heb haar voorgesteld deze zomer samen nog op vakantie te gaan en de relatie daarna te verbreken, vóór haar 35ste. Ik zal Wendela laten gaan uit liefde. Tegen die tijd is mijn oude kamer van 28 vier kante meter ook weer vrij. Vanuit mijn bed kan ik dan weer biertjes uit de ijskast pakken en magnetronmaaltijdjes naar binnen schui ven terwijl ik lekker nachtenlang zit te gamen. En ik kan weer blowen. Daarmee was ik gestopt, voor haar.' O O 3 cc I co 3 I o ie uu De echte namen van Nico en Wendela zijn bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl 40

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 120