(Jfcfa cH1 FAMILIEBERICHTEN 17 Jamb MantinitA Oppme&i |/JH' OVERLEDEN Willy Hertogh Nel van Hercules-Kerkhove Hilda Maria Lutgarda Snick- Bogaert Jaap Oppeneer Georgette Hertogh-Vandenbroecke -Jaap- Onze Willy Herman Karei Arnold Snick Opa Jaap, Tinaea Thy& vrijdag 23 juli 2021 Degene die ik liefheb verliet ik, om degene die ik liefhad terug te zien. Hand in hand zijn we met je meegegaan tot het moment kwam dat we je in liefde hebben moeten loslaten echtgenoot van Jayne Lauret in de leeftijd van 59 jaar. Jayne Chloé -in liefdevolle herinnering- Simone en Dennis Boris 20 juli 2021 Zouterik 43 4553 CD Philippine De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Dr. van Looij en Buurtzorg team Hoek voor hun inzet en liefdevolle verzorging. Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn. Te weten nooit meersamen te zijn. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die ik met hem mocht beleven, heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje echtgenoot van Lamswaarde, 23 mei 1940 tTerneuzen, 20 juli 2021 Dreef 44,4586 AP Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 25 juli van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt. Jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Diep verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Cobie Oppeneer-Verlinde Axel, 3 mei 1937 t Terneuzen, 21 juli 2021 Terneuzen: TonnieenRita Tina en Thijs Gulpen: Janet en Willy Correspondentieadres: Churchilllaan 1 4532 JA Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. We zijn diep getroffen door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en vriend 40 jaar lang heeft hij zich vol liefde ingezet voor onze gasten. 40 jaar lief en leed gedeeld. De Auberge is een icoon verloren. Lieve Jayne, Simone, Dennis en familie, veel sterkte met dit grote verlies. Joris, Manon en team Auberge des Moules Lieve Wat gaan we je missen. Cobi en Harry -in liefdevolle herinnering- Miranda en Dennis Gerben en Jurga - Evelina Willy en Nora Jess en Micheal Martyn en Joyce - Gino, Deuii Wij zijn verdrietig over het bericht van overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Veere: Leni van Hercules-Krijger Middelburg: Dien van Hercules-Drioel alle neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. 20 juli 2021 Dag lieve Johan en Marianne Jeff en Bianca, Veerle Edwin en Judith, Fréderique Herinneringen blijven.... Voor altijd in ons hart George en Toos Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Het was mooi, het is goed zo. Na een intens en liefdevol leven, is van ons heengegaan onze allerliefste moeder en oma. weduwe van Izegem, 26 juni 1941 t Rotterdam, 20 juli 2021 Lieve en Egbert de Kok - Snick Sophie, Thomas, Pieter Bart Snick en Bianca Kerssens Julia, Emilie, Christian Tom en Sandra Snick - Cals Kato, Fiep, Pleun Bastiaan Snick en Annemieke Mol Famke Het afscheid vindt in besloten kring plaats. De wereld om mij heen is even helemaal leeg een golf van stilte en verdriet bevatten kan ik het nog niet. Een grote leegte een wereld vol gemis daarom een klein gedicht voor de liefste opa die er is. Afscheid in het ziekenhuis met ongelofelijk veel pijn de gedachte "morgen zal je er niet meer zijn" dag lieve opa, nu heb je geen pijn. Bedroefd vernamen wij het overlijden van ons trouw en gewaardeerd lid Namens bestuur en leden wensen wij de nabestaanden veel sterkte voor de komende tijd. Watersport Vereniging Neusen Terneuzen, 21 juli 2021. COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 61