16 FAMILIEBERICHTEN Nel van Hercules-Kerkhove Neeltje Ventevogel-van Belzen Nel van Hercules-Kerkhove Neel Neel Ventevogel-van Belzen Jamó McotÈLnitA Oppmej&i Neel Ventevogel vrijdag 23 juli 2021 OVERLEDEN Achter elke traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinneringen. Onverwacht is op 86-jarige leeftijd overleden onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Kees van Hercules f Frans Rick Theo Anneke Armando Sharmila &Kristiaan Andrea Rudi Milan Shelley Remco Oost-Souburg, 20 juli 2021 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. familie Van Hercules Postbus 8046 4330 EA Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal in besloten familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het verzorgendpersoneel van Ambachtsveld 27 te Oost-Souburg. Met diepe droefheid in ons hart, maar vervuld met dankbaarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de HEERE, op Zijn tijd en wijze uit ons midden is weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder echtgenote van Johannes Ventevogel in de leeftijd van 73 jaar. J. Ventevogel Cees en Ingrid Ventevogel-van Belzen Jessie en Tommy, Mike, Lizzy Naomi Sofie, Nathan Clara en Frans Schroevers-Ventevogel Mitchell Lars Anne Emmely Jacqueline en Bart-Jan Kroes-Ventevogel Tessa Tim 21 juli 2021 Oude Rijksweg 83,4339 BB Nieuw en Sint Joosland De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden te Arnemuiden. Geen bezoek aan huis en geen bloemen. We zijn geschokt door het onverwachte overlijden van onze zus, schoonzus en tante Leo Kerkhove Maatje Kerkhove - Berrevoets Coby van der Meijden - Kerkhove Hans van der Meijden Neven en Nichten Verdrietig zijn wij, omdat uit ons midden is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Joos en Ina Mattie (in dierbare herinnering) en Leo Christien (in dierbare herinnering) en Wim Jan Jannie Krina en Johan Casper en Carina Adrie en Marian Ineke en Piet Neven en nichten Wij wensen Hannes, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Arnemuiden, 21 juli 2021 Met verdriet staan we stil bij het overlijden van de (schoon)moeder en oma van onze vrienden Jacqueline en Bart-Jan, Tessa en Tim Wij wensen de familie veel sterkte toe. Michel en Willeke Comé en Rianne Ruud en Jorien Joan en José Wilco en Nathalie Julian en Christianne En kinderen Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt. Jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Diep verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa - Jaap, - weduwnaar van Cobie Oppeneer-Verlinde Axel, 3 mei 1937 t Terneuzen, 21 juli 2021 Terneuzen: Tonnie en Rita Tina en Thijs Gulpen: Janet en Willy Correspondentieadres: Churchilllaan 1 4532 JA Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Opa Jaap, De wereld om mij heen is even helemaal leeg een golf van stilte en verdriet bevatten kan ik het nog niet. Een grote leegte een wereld vol gemis daarom een klein gedicht voor de liefste opa die er is. Afscheid in het ziekenhuis met ongelofelijk veel pijn de gedachte "morgen zal je er niet meer zijn" dag lieve opa, nu heb je geen pijn. Tüwb&iThyA, Wij zijn verdrietig over het bericht van overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Nel van Hercules-Kerkhove Veere: Leni van Hercules-Krijger Middelburg: Dien van Hercules-Drioel alle neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. 20 juli 2021 De HEERE heeft op Zijn tijd van ons weggenomen waar wij een erg fijne vriendschap mee hebben gekend. Wij wensen Hannes en familie veel sterkte toe. Cas en Prina Caljouw Arnemuiden, 21 juli 2021 Herinneringen blijven.... Voor altijd in ons hart Onze Willy George en Toos Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40