FAMILIEBERICHTEN 17 Willy van Goethem 2 Janny Quist-Verwijs Gerrie Gerrie van den Hoek Sara Walhout-van Lomwei Saar Walhout-van Lomwei Adriana Maria Peene - Rijnberg DANKBETUIGING Ik was je al verloren, nog voordat het einde kwam. Ik was je al kwijt, voordat de dood je leven nam. Ik was je al aan het %oeken, ook al was je nog nabij. Ik rouwde al, want door altjoeimer ging het leven aan je voorbij Diep verslagen delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Saar weduwe van Frans Walhout in de leeftijd van 78 jaar. Piet Walhout Mirjam Tijhof Mandy en Mark Michael en Noa Marjo Jacobse-Walhout Danny Jacobse Davine en Koen Oost-Souburg, 20 juli 2021 Correspondentieadres: Lingestraat 19,4388 SC Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring worden gehouden op dinsdag 27 juli om 14.00 uur. U bent van harte uitgenodigt om deze met ons mee te kijken via www.hjobse-uitvaart.nl, livestream. Inplaats van bloemen liever een gift aan de Alzheimer Stichting op rekeningnummer NL 25 RABO0395222419. Met verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is weggenomen, mijn innig geliefde moeder, onze zus, schoonzus en tante Annie sinds 1996 weduwe van Izaak Peene Rilland-Bath, 21 oktober 1942 Zierikzee, 20 juli 2021 Diny Peene Hans Peene (in herinnering) Piet en Els Adrie (in herinnering) en Trudy Jan (in herinnering) Riet en Piet Corrie en Adrie Lenie en Sjaak neven en nichten Correspondentieadres: Karnemelksvaart 30 4301 GX Zierikzee De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 24 juli om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschowuen Zondag 18 juli is op 88 jarige leeftijd mevrouw S.J. van de Velde-Scheele overleden. De vrouw van onze buurman Bram. We wensen hem en de familie alle sterkte toe. Alle bewoners van De Zaete blok D Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het overweldigende medeleven, de hulp en de vele, vele honderden hartelijke kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en mijn lieve dochter Door de veelheid aan reacties is het ons helaas onmogelijk eenieder persoonlijk te bedanken. Weet dat het ons bijzonder geraakt heeft om te ervaren hoe geliefd Janny was. Het verlies is nog niet te bevatten, maar al deze steun geeft ons de kracht om door te gaan. Han Quist en familie Oud-Vossemeer, juli 2021 donderdag 22 juli 2021 PM Mijn baas en bovenal maat Aan één woord of blik hadden we genoeg Zoveel van je geleerd Ik ben heel verdrietig en ga je erg missen Vera, kinderen en verdere familie, veel sterkte met dit grote verlies. Jacco Zo snel... zo onverwacht... zo onvoorstelbaar... lieve, stoere, sterke vader van Robin, Sophie en Hannah is overleden. Onbeschrijfelijk, op deze leeftijd je vader te moeten missen! De leerlingen, ouders, medewerkers en directie van Pieter Zeeman zijn in gedachten bij Robin, Sophie en Hannah, moeder Vera en overige familie. Plotseling is overleden onze zus en schoonzus Loe en Diny Bram en Jannie Arie en Ina Jan en Annie Nooit meer hier maar altijd bij ons V Verdrietig om hem te moeten missen, hebben wij toch nog onverwacht snel afscheid moeten nemen van onze lieve man, zorgzame pa en trotse opa en oude opa Kruisdorp, 31 augustus 1932 Wemeldinge, 18 juli 2021 Goes: Tini van Goethem - Arends Houten: Martie en Han Bianca Harry jr. Guusje en Saar Wouter Lievijn Heinkenszand: Edwin en Marian Robin Thomas Eline Kristel Pepijn Heinkenszand: Rosita en William Niels Elisa Mares Julian Jens Maaike Goes: Antoine en Jeannet Arjan Björn Nisse: Marina en André Esmee Michel Tijs Oude Singel 104,4461 RV Goes Op vrijdag 23 juli is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid de familie te condoleren en afscheid te nemen van Willy in het uitvaart centrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 De afscheidsdienst op zaterdag 24 juli om 12.30 uur zal te volgen zijn via: https://kerkdienstgemist.nl/ stations/2011 -H-Maria-Magdalena-Kerk De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van SVRZ Beatrixhof Wemeldinge heel hartelijk bedanken voor hun betrokkenheid en liefdevolle verzorging. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41