f€rri& 16 FAMILIEBERICHTEN vt G. (Gerrie) van den Hoek donderdag 22 juli 2021 OVERLEDEN Je bent meer geliefd, dan je ooit zult weten. Stil van ongeloof en gebroken van verdriet willen wij u laten weten dat plotseling is overleden mijn grote liefde en rots in de branding, onze lieve, stoere en sterke vader en mijn dierbare zoon (^êrrit 19 april 1971 119 juli 2021 Vera van den Hoek Robin en Jai Sophie Hannah Catrien van den Hoek-Ooms Bram van den Hoek in herinnering - Bootsweg 1 4321 SR Kerkwerve De herdenkingsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... Intens verdrietig hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze stoere, lieve broer, zwager en oom Petra en Otto Emy Maurice, Davy Yvon en Marijke Sanne, Björn, Wessel "De Prunje" moet weer een van den Hoek missen Het is voor ons zo onwerkelijk dat vanuit het onverwachtse na enkele dagen van hoop en wanhoop is overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom (^errLC-1/^ Hinnie Piet - Jim Esther Tom Nina in herinnering - Kees Geertje Martin &Annet Lisanne Henk-Jan Eveline John Anneke Marcel Adriënne Miranda en kinderen We wensen Vera, Robin Jai, Sophie en Hannah heel veel sterkte nu zij hun rots in de branding moeten missen. Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde jachtvriend Gerrie van den Hoek Wij gaan je altijd positieve energie missen maar vooral je onvoorwaardelijke vriendschap. Jejachtkameraden; Sam Hart Martin den Boer Pietjan Hanse Leo Karper Peter van Langeraad Steef van der Wekken Peter Kloet Johnny Slager Peter de Haas Kees Kristalijn Coert van der Bijl Pieter Boot Gerrit van Alphen Johan Vis Arjan van Leersum Wij wensen Vera, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Na een zware storm veilig in Gods Haven Met tranen van verdriet staan wij nog op de kade. Vriend, kameraad, ooit komen wij elkaar weer tegen. Wat ons zo heeft overvallen Nu jij zo plotseling bent gegaan Is dat er zoveel emoties zijn Waar geen woorden voor bestaan Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van mijn maatje en onze vriend Gerrie van den Hoek Wij leven mee met Vera, Robin Jai, Sophie, Hannah en verdere familie. Pietjan en Lisette Hanse - Eversdijk Remco Jop Een onbeschrijfelijk verlies... Gerrie van den Hoek Wij wensen Vera, Robin, Sophie, Hannah en familie heel veel sterkte. Henk, Mariska, Sam, Isa en Merlijn Jumelet Zo stil.. Diep is onze verslagenheid door het plotseling overlijden van onze dierbare vriend Gerrie van den Hoek Wij wensen Vera, Robin Jai, Sophie en Hannah veel sterkte en kracht toe. 'Just call my name, and I'll be there' Marco en Tineke Jochem Wilco en Fleurtje Jochem Nan/, Nova en Belle Pieter en Gwenda Boot Lois en Mels We gaan je zo enorm missen. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze collega en vriend Gerrie van den Hoek Wij wensen Vera, de kinderen en naaste familie veel sterkte toe. Marcel, Karin, Steven en Roos van de Kreeke Kees en Ria van de Kreeke Er is een jager heengegaan Ergens naar hier ver vandaan Waar hij in de eeuwige jachtvelden verder zal leven Woorden schieten te kort om het verlies van een goed mens, ons (mede-)bestuurslid, te beschrijven. Vol ongeloof en verslagenheid moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van Wij wensen Vera, de kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden van de vereniging "Wildbeheereenheid Schouwen". Burgh-Haamstede, 19 juli 2021 PM ~N

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 40