FAMILIEBERICHTEN 17 Willy van Goethem Jf OVERLEDEN Lucie Maria Prosper van 't Westeinde-Boussen Lucie van 't Westeinde-Boussen Ingrid de Kort Adriana Maria Peene - Rijnberg Amatus Aloysius Eugenius Vermast Amé Gerarda Maria Medarda Pilaat Annie donderdag 22 juli 2021 Na een oneerlijke strijd, maar door liefde omringd, hebben wij in haar vertrouwde omgeving afscheid genomen van echtgenote van Gerard van 't Westeinde IJzendijke, 14juni 1949 t Aardenburg, 19 juli 2021 Gerard Sygrid en David Sam, Isa en Mik Niels in liefdevolle herinnering Githa en Frank Siem, Indie Omdat het door de huidige omstandigheden helaas niet mogelijk is om iedereen uit te nodigen, zal het afscheid van Lucie in kleinere kring zijn. Wij zijn zeer dankbaar voor alle liefdevolle zorg en aandacht die Lucie van zoveel mensen heeft gekregen. Correspondentieadres: Weststraat 11,4527 BR Aardenburg Diep geraakt, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die je bij ons achterlaat! Wij wensen Gerard, Sygrid, David, Githa, Frank en de kleinkinderen veel sterkte toe. Schoonzussen en schoonbroers van 't Westeinde Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van Johnny de Kort. Johnny was diverse seizoenen trainer van Flontenisse 2 en Ingrid vaste supporter. Wij wensen Johnny en de kinderen heel veel sterkte met dit enorme verlies. Bestuur en leden W Flontenisse Enige en algemene kennisgeving In vrede toevertrouwd aan de Vader Na een kortstondige ziekte is, gesterkt door het Fl. Sacrament der Zieken, tot ons groot verdriet, van ons heengegaan onze lieve pa, opa en 'ouwe opa' weduwnaar van echtgenoot van Anna Olbert Terneuzen, 3 april 1929 tTerneuzen, 20 juli 2021 Tilburg: Henri Vermast en Ingrid Verschuuren Frans en Colette, Veerle, Liselotte Ad Aukje Terneuzen: Marleen en George Gernaert-Vermast Jordi en Uling, Zhimo Arjen en Mellanie, Quinten, Valentino Correspondentieadres: Diamantsingel 14,4533 AV Terneuzen De afscheidsviering wordt gehouden op maandag 26 juli om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen. Daarna zullen we hem in besloten kring te ruste leggen bij onze ma en oma. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Met verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is weggenomen, mijn innig geliefde moeder, onze zus, schoonzus en tante sinds 1996 weduwe van Izaak Peene Rilland-Bath, 21 oktober 1942 Zierikzee, 20 juli 2021 Diny Peene Hans Peene (in herinnering) Piet en Els Adrie (in herinnering) en Trudy Jan (in herinnering) Riet en Piet Corrie en Adrie Lenie en Sjaak neven en nichten Correspondentieadres: Karnemelksvaart 30 4301 GX Zierikzee De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 24 juli om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschowuen Nooit meer hier maar altijd bij ons V Verdrietig om hem te moeten missen, hebben wij toch nog onverwacht snel afscheid moeten nemen van onze lieve man, zorgzame pa en trotse opa en oude opa Kruisdorp, 31 augustus 1932 Wemeldinge, 18 juli 2021 Goes: Tini van Goethem - Arends Houten: Martie en Han Bianca Harry jr. Guusje en Saar Wouter Lievijn Heinkenszand: Edwin en Marian Robin Thomas Eline Kristel Pepijn Heinkenszand: Rosita en William Niels Elisa Mares Julian Jens Maaike Goes: Antoine en Jeannet Arjan Björn Nisse: Marina en André Esmee Michel Tijs Oude Singel 104,4461 RV Goes Op vrijdag 23 juli is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid de familie te condoleren en afscheid te nemen van Willy in het uitvaart centrum van Monuta Goes, Scottweg 1-01 De afscheidsdienst op zaterdag 24 juli om 12.30 uur zal te volgen zijn via: https://kerkdienstgemist.nl/ stations/2011 -H-Maria-Magdalena-Kerk De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van SVRZ Beatrixhof Wemeldinge heel hartelijk bedanken voor hun betrokkenheid en liefdevolle verzorging. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 125