COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 Cornelis Jacobus van der Burght Ingrid Petrus Elza de Kort - Maas Ingrid de Kort - Maas Ingrid de Kort - Maas OVERLEDEN de/RCdder Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van Mij! Jesaja 43:1b Door zijn Heer en Heiland is thuisgehaald onze lieve, zorgzame, biddende man, (schoon)vader, opa en overgrootvader op de leeftijd van 82 jaar sinds 17 september 1964 echtgenoot van Ika van der Burght-van Eijk Zij kregen toen de tekst mee: Daarom ieder die deze woorden van Mij hoort en ze doet, die zal Ik vergelijken met een verstandig man, die zijn huis op de rots gebouwd heeft. Kapelle: Ika van der Burght-van Eijk Tholen: Anita en Harry Willeboordse Jeffrey en Annelyne Joas Sander en Joëlle Ilse en Erik Oostkapelle: Mariët en Rinus Schaeffer Chantal en Patrick Denise en Anco Esther Kapelle: Ilonka en Gustaaf Nieuwdorp Manuel en Lisanne Jeanine en Patrick Antoine Kapelle, 18 juli 2021 Langhors 5,4421 TK Kapelle De dankdienst voor zijn leven zal in besloten kring worden gehouden op zaterdag 24 juli a.s. en vangt aan om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid te nemen is op donderdag vanaf 19.30 tot 20.30 uur aan huis. Tevens kunt u digitaal uw condoleance invullen en de livestream van de dankdienst volgen via: www.ichthusuitvaartzorg.nl condoleren vanderburght Onze dank gaat uit naar het personeel van Curadomi en huisartsenpraktijk Bruelis voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Jan Bakker Johnny de Kort Jan bedankt! Arno Maenhout Joyce en Roy Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten woensdag 21 juli 2021 Matth 7:24 Wanneer je verdrietig bent, kijk dan in je hart en zie dat je huilt om wat je vreugde schonk Met liefde hebben we afscheid genomen van mijn lieve man en onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van Maatje Klaassen Zaamslag, 19-5-1942 t Terneuzen, 20-7-2021 Maatje Bakker-Klaassen Anita Bakker Anouschka André en Véronique Bakker-Sponselee Martijn Justin Johnny en Tamara Bakker-Wauters Mauro Dagmar Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 126 4531GV Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Opgewekt en zorgzaam, nooit klagend, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment, je was een scha t, we gaan je missen Met verdriet, maar vol dankbaarheid voor wat zij voor ons betekend heeft, nemen we afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder echtgenote van Vogelwaarde, 21 septemberi96o t Hengstdijk, 18 juli 2021 Maatje, Anita, André en Véronique, Johnny en Tamara en kleinkinderen heel veel sterkte. Joke, Jeska, Eric, Jeroen, Geert-Jan, Ben, Mieke, Anneke, Elles, Arjaan, Annelies uitvaartverzorging Met droefheid nemen wij kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid. Wij wensen zijn dochters, Nienke, Sophie en zijn moeder Gerda veel sterkte toe met dit grote verlies. En Buddy die zijn baasje zal gaan missen Plaatsnaam: Aardenburg 20 Juli 2021 Hondenclub Aardenburg ]ohnny Anikaen Kevin,Cayaö Giovanni, Milo# Correspondentieadres: Hengstdijksekerkstraat9,4585AA Hengstdijk Vanwege de huidige regelgeving kunnen wij u helaas niet uitnodigen voor de afscheidsdienst en vindt deze plaats in besloten kring. Wij hopen op uw begrip. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Rini en Archiel Shirley en jordy. Dylan, Julie Davy en Darlien. Roy en Emily, Nick Ronnyen Denise Diana en Theo t Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Eddy en Tilly Edwin in herinnering Angeliek en Steven, Thomas, Lucas Veronieken Evert, Estelle, Miquel Frank, Flora in herinnering ]os Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl t» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 68