fïs A f Hotels om in weg te dromen Maak van je dagje uit een uueekendje weg 59,- 39,50* S9* 79,-" 95,- bekijk alle hotels op leukstetickets.nl/eropuit-pzc Wil je zo lang mogelijk genieten van je bezoek aan een pretpark of dierentuin? Combineer je bezoek dan met een hotelovernachting. Onderstaande hotels liggen allemaal in de buurt van een park, waardoor je van je dagje uit heel gemakkelijk een weekendje weg maakt! Zo hoef je ook geen rekening meer te houden met de reistijd en kun je optimaal genieten van jouw uitje. Daarnaast is er nog genoeg moois te zien is ons land, dus tijd om dit te ontdekken! Incl. 2 of 3 dagen Movie Park Germany incl. hotel in Essen Incl. Verblijf in Haarlem nabij het strand van Bloemendaal en Zandvoort Incl. 2 of 3 dagen sfeervol familiehotel in het centrum van Valkenburg 50% Hotelovernachting voor 2 personen incl. ontbijt Ontdek een stad en overnacht bij Bastion Hotels Eiil Incl. Heerlijk overnachten bij Apollo Leonardo Hotels Dierenparken Pretparken Festivals O Theater @o Flotelovernachtingen 6 ONTBIJT VANAF P.P. Ga twee volle dagen op ontdekking in Movie Park Germany en ervaar het 'Hollywood van Duitsland'. Je verblijft in het rustig gelegen Hotel Stay. In ca. 30 minuten rijden van het hotel ben je bij het grootste film- en entertainment park van Europa. Met meer dan 40 spectaculaire attracties en verschillende shows in maar liefst vijf themagebieden sta je garant voor twee dagen vol plezier met de hele familiel ONTBIJT VANAF P.P. Ontdek de bruisende stad en de omgeving van Haarlem vanuit dit uitstekende hotel net buiten de drukte van de stad. Huur een fiets bij het hotel of neem je eigen fiets mee en trek eropuit in de omgeving. Binnen 10 minuten fietsen sta je al in het gezellige centrum van Haarlem. Bewonder hier de oude binnenstad, ga lekker winkelen of geniet van het heerljke zandstrand van Bloemendaal en Zandvoort! ONTBIJT DINER Een verblijf in Valkenburg is het hele jaar door leuk. Niet alleen is de hele omgeving één groot wandel- en fietsparadijs, ook op winkelgebied is er genoeg te beleven. Het hotel is gelegen in het centrum van Valkenburg, midden in de gezelligheid en toch geniet je ervan een heerlijk ontspannen verblijf. Ga er na een uitgebreid ontbijt op uit om het Limburgse heuvellandschap te voet of met de fiets te gaan verkennen. ■Hf f KORTING £44^8U 2 pers. Ben je ook toe aan een weekendje weg? Boek dan nu een voordelige overnachting in één van de ruim 100 unieke 3- of 4-sterrenhotels van Fletcher in Nederland. Ontdek de bourgondische levensstijl in Zuid-Nederland, geniet samen van een zomerse strandwandeling of ontdek de mooiste bezienswaardigheden van Friesland. De omgeving van Fletcher Hotel Hellendoorn heeft genoeg te bieden. Ontdek het Twentse landschap meteen huifkartocht of ga karten in Nijverdal. Een bezoek aan het Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug mag natuurlijk niet ontbreken. Com-bur-eerje bezoete aar. Avor-turer-parte H-eller-doorr. met een. over- r-achtur-g ur, Fletcher H-otel-TLestauraut Heiler-doorr-. var-af dut hotel us het slechts s rn.ur.uter. rijder- r-aar het-parte! Verzilverperiode: t/m 31 december 2021. C-T0?/-" 2 PERS. Ben je toe aan een weekendje weg met je partner en wil je graag meer van ons land ontdekken? Geniet nu samen van een overnachting in één van de 34 Bastion Hotels in Nederland. Alle hotels van Bastion Hotels staan in grote steden, denk bijvoorbeeld aan Groningen, Maastricht of Amsterdam, waardoor je het stadsleven kunt ontdekken en tegelijkertijd tot rust kunt komen. wist je dat Burgers' Zoo op slechts S m-ur-uter. ryder. var, Bastüor. Hotel Arr-hem. ligt? Dut is eer, gloedr-ieutw 3-sterrer-hotel m-et ±25 comfortabele team-ers er- eer-perfecte liggir-g ir- het oer-trum. var. Arr-hem.. C-orubur-eerje bezoete aar, Burgers' Zoo m,et eer, Leutee war-del- of fietstocht op de veluwe, eer- bezoete aar. het oper-lu.chtnutseu.ru of strutur, door de oude strater, var, het cer-trun! Verzilverperiode: t/m 31 december 2021. Iffiral Leonardo Hotels ONTBIJT VOOR2 PERS. De hotels van Apollo Leonardo vind je op de mooiste locaties, van bruisende steden en dichtbij luchthavens tot locaties aan de kustlijn en in een groene omgeving. Verblijf bij het strand of kies voor één van de wandel of fiets hotels en maak kennis met de omliggende natuur! Brer-g deze ~z.ow.tr eer, bezoete aar, or-ze hoofdstad! overr-aeht ir. éér, var- de Apollo Ltowardo H-otels mldder-ur, er- ror-douuu Amsterda m. er- ger-iet var- ultieru comfort er- culir-aire hoogstar-djes. Leute om. te com-bir-erer- m-et eer, ror-dvaart door de Amsterdam-se grachter-. Verzilverperiode: t/m 30 december 2021 Onze Razende Reporter doet verslag van verschillende uitjes door heel Nederland. Lees het op leukstetickets.nl/razendereporter. Exclusief eventuele bijkomende kosten en toeslagen. Inclusief lokale belastingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 50