I LEUKSTE Dé tip voor een ultieme zomer j TICKETS.NL j Deze zomer hoef je voor een écht vakantiegevoel niet ver weg. Proef die Afrikaanse Somer by Beekse Bergen. Nog t/m 5 september geniet je in Safaripark Beekse Bergen van de dieren, de uitgestrekte natuur, heerlijk eten en drinken in een zomerse Afrikaanse sfeer. Wat kun je allemaal verwachten en wat maakt het zo bijzonder? We spraken Rens Willemsen, General Manager van Safaripark Beekse Bergen, over dit nieuwe en vooral unieke concept. Het idee komt voort uit de wens een extra beleving toe te willen voegen voor de gasten. "We zijn tot negen uur 's avonds geopend, juist omdat het heerlijk is om ook tijdens de zomeravonden hier te vertoeven. In het park, tussen de dieren en uitgestrekte savannes, genieten bezoekers bij tal van horeca hotspots op gezellig verlichte pleinen metzitzakken en lekkere muziek. Of ze strijken neer bij de vuurplaats waar de kids marshmallows roosteren terwijl de ouders onder het genot van oesters en cava toekijken." Dit concept is nieuw voor Beekse Bergen. "Het wildlife park is al mooi en bijzonder, omdat je de dieren van heel dichtbij kunt spotten. Dit in combinatie met de lekkerste hapjes en drankjes maakt het extra bijzonder!" In het park, met ruim 5 kilometer aan wandelgebied tussen de wilde dieren, ben je écht op safari en beleef je het ultieme Afrikaanse zomergevoel. Je ontdekt het park te voet, met de boot of met de eigen auto. Somer by Beekse Bergen is superleuk voor jong en oud! Niet alleen gezinnen kunnen hun hart hier ophalen, ook voor vriendengroepen is het geschikt. "Kinderen kunnen hier spelen in de speeltuin terwijl hun ouders genieten van een hapje en drankje. Tegelijkertijd kunnen koppels of vriendengroepen heerlijk wandelen in de natuur en daarnaast proeven van een goed glas wijn. Tip: we hebben ook een speciaal Beekse Bergen Somerbiertje!" Ook aan minder weer is gedacht. Er is ruimschoots gezorgd voor overdekte plekken. "Vergeet niet langs te komen bij het vernieuwde restaurant Wanyama waar onze koks de lekkerste gerechten live op de grill voor je bereiden." Kortom, dit mag je niet missen aankomende zomer! Somer by Beekse Bergen is t/m 5 september te bezoeken. Het park is elke avond geopend tot 21.00 uur. Bezoek je het park vanaf 15.00 uur, dan betaal je voor je ticket slechts 19,50. 0. bekijk het verslag van onze Razende Reporter over Somer by beekse bergen op leukstetickets.nl/razendereporter Dierenparken flMfffi Pretparken Festivals O Theater fc] Flotelovernachtingen tejf 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48