Dino Fabriek Koninklijke Burgers' Zoo 13/° Big Insects bij Paleis Soestdijk LEUKSTE Deze unieke experience mag je niet missen! Geniet van een zomerse avond! e4^sü p.p. Bekijk alle uitjes op leukstetickets.nl/eropuit-pzc TICKETS.NL HKHÖT Professor Diffeloor is al jaren bezig met het laten terugkeren van de dino op aarde. Aan de hand van bricks probeert hij het DNA te klonen en de dino terug te laten keren. Lukt het hem? Theater, verschillende activiteiten en zestig beelden gemaakt van ruim 2 miljoen steentjes. In de zomer van 2021 te ontdekken in de voormalige veevoederfabriek, De Fabrique in Utrecht! Ontdek voor het eerst op het Europese vasteland deze unieke dino experience in een wel heel bijzondere omgeving! Commerciële bijlage Burgers' Zoo verlengt de zomer! Van zaterdag 24 juli t/m 29 augustus kun je van 15.00 uur tot 20.00 uur genieten van speciale Burgers' Zoo zomeravonden. Kijk hoe de dieren zich gedragen en beleef het park in een andere sfeer. Ga op avontuur door het tropisch regenwoud (Bush), de rotswoestijn van Amerika (Desert) en het tropisch vloedbos van Belize (Mangrove). Duik in de tropische koraalzee (Ocean), speur door het oerwoud van Maleisië (Rimba), zwerf langs de Oost-Afrikaanse savanne (Safari) of geniet van olifanten, mensapen, maki's en vogels (Park). Arnhem, Gelderland Tickets zijn geldig van 24 juli t/m 29 augustus tussen 15.00 uur en 20.00 uur. Utrecht, Utrecht Van 12 juli t/m 29 augustus. KORTING Metersgrote insecten uit verschillende continenten hebben zich deze zomer verzameld in de tuin van Paleis Soestdijk. Ze leven daar in harmonie bij elkaar. Deze zomer is er een unieke kans om samen met Miro en Kreek toe te treden tot de wereld van de insecten en oog in oog te staan met deze gevarieerde beestjes. Geniet van verschillende activiteiten, theater, een foto expositie, metersgrote bewegende insecten en een spannende doe-tocht in de schitterende tuin van het paleis. Kom naar Big Insects, los de puzzel op en keer terug naar de grote mensen wereld! Baarn, Utrecht Van 14 juli t/m 22 augustus. 1 Voor meer leuke deals, inspiratie en uiinacties volg ons op en (j)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 47