De beste deals voor de leukste uitjes I bekijk alle uitjes op leukstetickets.nl/eropuit-pzc Wat is het fijn dat we er eindelijk weer op uit kunnen. Dit vieren we met de Eropuitweken! Het wordt warmer, de dagen worden langer, dus je wilt het liefst de hele dag buiten zijn samen. Weekendjes weg, dagjes uit naar de dierentuin of een pretpark, op vakantie (in eigen land): het mag én kan allemaal weer! In deze bijlage vind je de beste deals voor de leukste uitjes deze zomer. Van pretparken en dierentuinen tot aan hotelovernachtingen en vakanties! Maak herinneringen voor het leven en beleef samen een onvergetelijke zomer! Waar ga jij heen? Avonturenpark Hellendoorn 30% Amsterdam Canal Cruise 48% DippieDoe Ga op avontuur in Attractiepark Slagharen Dierenparken Pretparken Festivals Theater @0 Flotelovernachtingen 2 ^7 Aqu«z,oo Leeuw arden. Attractiepark slagharen AvusterAavulcaruaL Cruise KorürdzLy tee 'Burgers' Z.00' ^i.ppi.ei>oe KORTING Verscholen in de bossen van de Sallandse Heuvelrug wachten spetterende wildwaterbanen, spectaculaire achtbanen, een piratengebied, overdekte attracties, Dreumesland en nog veel meer op jou. Nieuw in 2021Balagos! Een vernieuwde achtbaan met een trein die zorgt voor een waanzinnige ervaring! Ook onderging attractie De Oldtimers een complete metamorfose. Kom maar langs., als je durft! Hellendoorn, Overijssel Tickets zijn geldig t/m 31 oktober 2021. Amsterdam is een openluchtmuseum die het beste te bezichtigen is vanaf het water. De grachtengordel staat immers op de UNESCO Werelderfgoedlijst. Vaar daarom mee met de rondvaart van Stromma door de Amsterdamse grachten. Een uur lang trekken de vele bezienswaardigheden aan je voorbij terwijl je ondertussen kan luisteren naar de bijzondere verhalen over de hoofdstad en haar geheimen. De Amsterdam Canal Cruise vertrekt vanaf het Rijksmuseum, Centraal Station Bridge of van het Damrak, pier 6. Amsterdam, Noord-Holland Tickets zijn geldig t/m 30 september 2021. KORTING KORTING |£44^5 KORTING Onze Razende Reporter doet verslag van verschillende uitjes door heel Nederland. Lees het op leukstetickets.nl/razendereporter. Slagharen, Overijssel Tickets zijn geldig t/m 9 januari 2022. Beleef hét attractiepark in Brabant voor kinderen t/m 12 jaar! Ga in de spannende achtbaan Tyfoon, stap in de nieuwste attractie Dollybots of speel met je kleintje in de Dreumesbaai. DippieDoe is kindvriendelijk, veilig, overzichtelijk en weersonafhankelijk. Binnen en buiten is van alles te doen. Gelegen bij recreatiepark Aquabest, nabij Eindhoven. Naast de A2, dus uitstekend bereikbaar! Best, Noord-Brabant Tickets zijn geldig tot 1 november 2021. Yihaaa! De zomer staat voor de deur en we kunnen er weer op uit. Voor een Wild West avontuur ga je natuurlijk naar Attractie- Vakantiepark Slagharen. Hier rol je van het ene avontuur in het ander. Zo val je in de Free Fall van 40 meter hoogte naar beneden en voel je de wind door je haren waaien wanneer je in de Gold Rush door het Wilde Westen vliegt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46