dpg'11' FAMILIEBERICHTEN 13 Cornelis Jacobus van der Burght Giel de Jonge OVERLEDEN Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van Mij! Jesaja 43:1b Door zijn Heer en Heiland is thuisgehaald onze lieve, zorgzame, biddende man, (schoon)vader, opa en overgrootvader op de leeftijd van 82 jaar sinds 17 september 1964 echtgenoot van Ika van der Burght-van Eijk Zij kregen toen de tekst mee: Daarom ieder die deze woorden van Mij hoort en ze doet, die zal Ik vergelijken met een verstandig man, die zijn huis op de rots gebouwd heeft. Kapelle: Ika van der Burght-van Eijk Tholen: Anita en Harry Willeboordse Jeffrey en Annelyne Joas Sander en Joëlle Ilse en Erik Oostkapelle: Mariët en Rinus Schaeffer Chantal en Patrick Denise en Anco Esther Kapelle: Ilonka en Gustaaf Nieuwdorp Manuel en Lisanne Jeanine en Patrick Antoine Kapelle, 18 juli 2021 Langhors 5,4421 TK Kapelle De dankdienst voor zijn leven zal in besloten kring worden gehouden op zaterdag 24 juli a.s. en vangt aan om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid te nemen is op donderdag vanaf 19.30 tot 20.30 uur aan huis. Tevens kunt u digitaal uw condoleance invullen en de livestream van de dankdienst volgen via: www.ichthusuitvaartzorg.nl condoleren/ vanderburght Onze dank gaat uit naar het personeel van Curadomi en huisartsenpraktijk Bruelis voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Kees van der Burght Jacomina van der Heijden - Besuijen COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 21 juli 2021 PM Matth 7:24 Want indien wij geloven, dat Jezus gestorven is en opgestaan, alzo zal ook God degenen, die ontslapen zijn in Jezus, wederbrengen met Hem 1 Thess. 4:14 Met groot verdriet, maar in het vertrouwen dat hij is thuisgehaald, hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde en zorgzame broer, zwager en oom Jeanet Fey - v.d. Burght t Piet Fey Lia Ruwaard - v.d. Burght t Piet Ruwaard Ida Ruwaard - v.d. Plas Joke van Deventer - v.d. Burght Hans van Deventer t Wim v.d. Burght Margo v.d. Burght - Haeck Eunice Bouwsma - v.d. Burght Ad Bouwsma Neven en nichten Verslagen en verdrietig staan wij stil bij het plotseling overlijden van onze lieve moeder, oma en omi 19-07-1933 t 18-07-2021 Weduwe van Simon van der Heijden sinds 2007 Leo en Ria Rudolf en Danique Marianne en Jasper, Norah, Bodin Aniek en Frenk, Mads Cara en Ton Lindy en Kevin, Liv, Kaj Michel en Linda, Timo Peter Krista en Frank, Sam Roel Het afscheid zal in besloten kring plaats vinden op vrijdag 23 juli. Correspondentieadres: Burgermeester Baaslaan 18, 4333 LK Middelburg Dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze zorgzame pa en trotse opa echtgenoot van Janny de Jonge - Heijstek 31-7-2020 Wemeldinge t Kapelle 29-9-1930 15-7-2021 Goes Wemeldinge Davine en Robert Eva en Arthur Tessa en Bart Coren Connie Nasreen en Ray Prem Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van S.V.R.Z. Pomona, Groenewoud3 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Spoorlaan 30,4424 CL Wemeldinge De begrafenis heeft in besloten kring te Wemeldinge plaatsgevonden. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 41