Veel goud Gianni Vandepitte kiest voor Kozakken Boys ZEELAND 11 Amerikaans onderzoeksbureau denkt aan individuele plak Wallonië Minderhoud won in 2008 in Pe king al eens zilver met het landen team. Nu grijpt de Oranje-equipe - volgens Gracenote - verrassend naast een medaille. Maar dat wordt gecompenseerd door de Walche- naar, die met Glock's Dream Boy op woensdag 28 juli de Grand Prix Freestyle zo goed rijdt dat hij het podium mag bestijgen. In april kwam Gracenote ook al met een voorlopige prognose. Toen voorzag het bureau nog geen enkele paardensportmedaille voor Nederland in Japan. In de laatste maanden heeft Minderhoud zich nog goed laten zien op het NK en bij het CHIO in Rotterdam. Hij doet in de ring niet of nauwelijks meer onder voor zijn partner Ed ward Gal en volgens de voorspel lers gaat hij 'm in het Equestrian Park in Tokio zelfs voorbij. In de lijst van Gracenote komt geen enkele mountainbiker voor. Milan Vader (Middelburg) en Anne Terpstra (Zierikzee) vallen buiten de prijzen, net als Mathieu van der Poel. Roda-RKC Gisteren kwam Gracenote, dat al tientallen jaren sport- metadata ver zamelt en vlak voor de Olym pische Spelen met een voor spelling komt, naar buiten met het bericht dat Nederland op de zesde plaats gaat eindigen in het medailleklassement. Met 16 keer goud, 14 Op dit moment traint de oud-speler van RCS en JVOZ nog individueel. Vandepitte scheurde in april 2019 zijn voorste kruisband af, als speler van Ik kijk ernaar uit om weer eens een echte wedstrijd te spelen NAC JO19. Na een lange revalidatie maakte hij zijn rentree en aan het be gin van het afgelopen seizoen speelde Vandepitte ook enkele wedstrijden met de beloften van NAC. De compe titie werd vanwege corona in oktober echter stilgelegd. ,,Daarna hebben we wel gewoon doorgetraind'', vertelt het jongere broertje van Kloetinge-speler Reguillo Vandepitte. ,,Dat ging goed, alleen kreeg ik een paar maanden geleden met een kleine tegenslag te maken. Ik voelde weer iets in mijn knie. Eerst kreeg ik te horen dat ik opnieuw ge opereerd moest worden, maar bij een second opinion bleek dat toch niet no dig. Ik heb soms nog wat vocht in mijn knie en train nu om weer helemaal fit te worden. Daarna sluit ik aan bij Ko zakken Boys onder 23. Ik kijk ernaar uit om weer eens een echte wedstrijd te spelen.'' De Onder 23 van Kozakken Boys komt voor het tweede jaar uit in de landelijke beloftecompetitie. Het treft daarin de belofteteams van onder meer Nuenen, Blauw Geel'38, Dongen en EVV Echt. Het vlaggenschip van de club uit Werkendam speelt in de Jack's League, zoals de tweede divisie nu heet. In 2017 en 2018 eindigde Kozak ken Boys daarin op de tweede plaats. woensdag 21 juli 2021 GO Gracenote ziet in glazen bol: Minderhoud grijpt brons keer zilver en 18 keer brons. Dat zijn 48 plakken in totaal. 21 Nick van der Lijke is in de eerste etappe van de Ronde van Wallonië 20ste gewor den. De uit Mid delburg afkom stige renner had dezelfde tijd als winnaar Dylan Groenewegen. Tim van Dijke uit Colijnsplaat werd op 3.18 mi nuten 125ste. RKC Waal wijk en Roda JC oefenen vrijdag tegen el kaar in Burgh- Haamstede. Het duel op het veld van FC De West hoek is ver vroegd van 18.30 naar 16.00 uur. Pu bliek is niet wel kom. De Limburgse eerstedivisie- club is deze week op trai ningskamp in Zeeland. RKC, dat afgelopen seizoen boven de degradatie- streep bleef in de eredivisie, komt speciaal voor het duel met de club uit Kerkrade naar Burgh-Haam- stede. Hans Peter Min derhoud met zijn olympische paard Glock's Dream Boy. FOTOANP dison), Harrie Lavreysen (baan- wielrennen, sprint), Roy van den Berg, Matthijs Büchli, Jeffrey Hoogland, Lavreysen (baanwiel- rennen, teamsprint), Nederlands vrouwenteam (hockey), Lisa Scheenaard, Roos de Jong (roeien, vrouwen dubbeltwee), Ilse Paulis, Marieke Keijser (roeien, vrouwen lichte dubbeltwee), An- nemiek Bekkering en Annette Duetz (zeilen, 49erFX), Marit Bouwmeester (zeilen, Laser Ra dial), Kiran Badloe (windsurfen) en Lilian de Geus (windsurfen). Westkapellenaar Hans Peter Minderhoud gaat bij de Olympi sche Spelen in Tokio een bron zen medaille veroveren in het individuele dressuurtoer- nooi. Dat voorspelt het Amerikaanse onder zoeksbureau Gracenote. Roeland van Vliet Vlissingen Met 48 medailles verpulvert Ne derland het record van 25 plakken in 2000 in Sydney, denkt onder zoeksbureau Gracenote. Oranje eindigt dan als zesde in het me dailleklassement, nog voor Duits land en Frankrijk. Gracenote voorspelt goud voor Sifan Hassan (atletiek, 10 km), Femke Bol (atletiek, 400 horden), Niek Kimmann (BMX), Laura Smul ders (BMX), Anna van der Breg- gen (wielrennen, zowel wegwed strijd als tijdrit), Amy Pieters en Kirsten Wild (baanwielrennen, ma- Gianni Vandepitte is dit seizoen speler van Kozakken Boys. De aan vallende middenvelder uit Vlissin- gen kreeg een paar maanden gele den te horen dat er bij NAC Breda geen plek meer voor hem was. Van depitte (21) kiest nu voor een over stap naar de tweededivisionist uit Werkendam, waar hij in eerste in stantie bij het Onder 23-team zal aansluiten. Barry van der Hooft Vlissingen - Gianni Vandepitte Gianni Vandepitte op de behan- deltafel in zijn tijd bij NAC.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 39